V štandardnej výbave rodinných domov od RD Rýmařov sú všetky interiérové dvere s plnou výplňou dverného krídla osadené v obložkovej zárubní v prevedení lamino. Dodávateľom týchto dverí je česká firma Kasard.

Štandardne dodávané interiérové dvere KASARD STANDART 1

Označenie STANDARD 1 predstavuje otváravé plné dverné krídlo s obložkovou zárubňou a s protihlukovým priebežným tesnením. Povrchová úprava krídla – laminát. V štandarde je na výber 13 dekorov imitácií drevín – môžete si ich prezrieť na stránke výrobcu dverí Kasard. Obložkové zárubne sú v rovnakom materiálovom prevedení ako krídlo dverí.

Kvalitné laminátové dvere

V štandardnom prevedení dverí je povrch lamino – každý náš zákazník získava kvalitné dvere už v cene domu. Farebný odtieň si vyberiete pri špecifikácii domu – v showroome máme všetky vzorky odtieňov.

Typológia dverí Kasard

Štandardne v cene domu od RD Rýmařov je dverná výplň typu 1. Ostatné varianty dverných výplní typu 1/3S, 2S, 2SH, 2S2, 2SS, 3S, 3SH, 3S5 sú za príplatok.

Spoločnosť KASARD vyrába vnútorné dvere v širokej palete drevín a v sortimente, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky súčasného bývania. Oproti štandardnému prevedeniu dverí si môžete vybrať zo širokej ponuky nadštandardného prevedenia dverí (povrchová úprava – fólia, dýha), odtieňov najrôznejších drevín a veľkého množstva typov kovania dverí.

Nadštandardne dodávané posuvné dvere KASARD 

Okrem bežných otváravých dverí ponúkame aj možnosť posuvných dverí – tie môžu byť zásuvné do stavebného púzdra, do zárubne, medzi dve steny, posuvné pred stenou alebo pred svetlíkovou stenou. V ponuke sú jedno aj dvojkrídlové dvere. Posuvné dvere sa vyrábajú v celej škále ponuky interiérových dverí Kasard.

Možnosti prevedenia posuvných dverí

Nadštandardne dodávané skladacie dvere KASARD 

Ďalšou možnosťou sú skladacie resp. zhrňovacie dvere, ktorých prevedenie môže byť v jednom – alebo dvojstrannom skladaní. Pokiaľ majú dvere šírku 600 – 1100 mm, dvere sú dvojkrídlové, ak majú šírku 1250 – 2050 mm, dodávame ich ako štvorkrídlové.

Možnosti prevedenia skladacích dverí

Nadštandardne dodávané celosklenené dvere KASARD 

Veľmi výrazným dizajnovým prvkom interiéru sú celosklenené dvere s rôznymi ornamentami, vitrážami a vzormi, ktoré presvetľujú priestor susediacich miestností a i napriek tomu ich akusticky aj vizuálne oddeľujú. Pre takýto typ dverí sa používa bezpečnostné, kalené sklo v hrúbke 8 mm.

Možnosti prevedenia celosklenených dverí

Nadštandardne dodávané bezfalcové dvere KASARD 

Bezfalcové dvere sú dominantou a ozdobou každého moderného interiéru. Treba však počítať s tým, že efekt zapustených dverí do zárubne je viditeľný len z pohľadovej strany. V tejto kategórii dverí sa na zavesenie dverí na zárubňu používa tzv. skrytý pánt, ktorý efekt bezfalcových dverí umožňuje.

Možnosti prevedenia bezfalcových dverí
Menu