Vo vybavení našich domov na kľúč máte už kompletne vybavené všetky kúpeľne a toalety v dome. Kompletné vybavenie zahŕňa keramickú dlažbu a obklady stien, a sanitárne vybavenie z bielej keramiky. Všetky predmety sú už aj s odbornou a presnou montážou. Takisto netreba zabúdať aj na výber podlahovej dlažby, ktorú už máte v cene domu. Ak ste sa rozhodli mať v kuchyni ako kuchynskú zástenu keramický obklad, môžete si ho vybrať tiež v predajni SIKO.

Štandardné vybavenie ktoré je v cene domu:

Umývadlá, vane aj sprchovacie kúty sú dodávané s príslušnými batériami a doplnkami. Akrylátová vaňa na nožičkách s obmurovaním a obkladom. WC je závesné s podomietkovým systémom + tlačidlom, so sedadlom. Sprchovací kút tvorí vanička štvorcového tvaru sklenená sprchová zástena.

Keramická dlažba a obklady nie sú dekorovo a typovo presne definované. V štandardnej cene domu je ich výber ohraničený cenovou hladinou. Dlažba je v hodnote cca* 20 €/m2 s DPH a keramický obklad do výšky dverí je v hodnote cca* 15 €/m2 s DPH. Maximálna veľkosť dlažby na prízemí je 300 x 600 mm alebo 450 x 450 x 9 mm, v podkroví 330 x 330 x 9 mm.
* ceny sú určené v Kč a prepočítané na euro – pri zmenách kurzu sú potom aj drobné rozdiely v prepočte

Už zo štandardného rozsahu sa dá „poskladať“ pekná a komfortná kúpeľňa. Ak ste ale zatúžili po sklenených mozaikách alebo dizajnových umývadlách, SIKO má vo svojej ponuke značky všetkých cenových kategórií. Väčšinou klientom odporúčame začať so špecifikáciou interiéru s kúpeľňou. To, kde budú umiestnené umývadlá a s akými batériami, aký bude typ vane alebo sprchovacieho kúta, ovplyvňuje prívody vody a odpadu. Takisto netreba zabúdať na správne umiestnenie elektrických zásuviek na fén, holiaci strojček, práčku a podobne. S týmito otázkami, ako aj s otázkou na napríklad umiestnenia svietidiel vám radi pomôžu naše architektky, ktoré už váš dom, ako aj vaše potreby poznajú.

Ako postupovať?

S plánmi svojho budúceho domu sa vyberiete na základe dohodnutého stretnutia do predajne SIKO, kde si prejdete podmienky štandardného rozsahu so špecializovaným pracovníkom. Odporučí vám možnosti výberu, prípadne vám poradí aj s výberom iných hodiacich sa prvkov. Po špecifikácií vypracuje pracovník 3D vizualizácie zadarmo, spolu aj s výpisom materiálu. K vizualizácií, ktorú dostanete, máte k dispozícií jednu opravu zadarmo. Na základe požiadaviek a upresnení bude vizualizácia upravená.

S pracovníkom SIKO si prejdete aj spôsob ukladania obkladu a dlažby, možností je viac – na koso ,na strih, na väzbu, rohové lišty, listely atď. Najlepšie si však vyberiete na základe výberu z fyzicky dostupného množstva vzoriek obkladov aj sanity, ktoré ma SIKO vo svojich predajniach vystavené. Výhodou spoločnosti SIKO je, že má pre zákazníkov ako pomôcku k výberu postavených a zariadených desiatky kúpeľní vo svojich predajniach. Ak by ste si stále nevybrali a potrebujete viac inšpirácií, na ich webových stránkach nájdete stovky fotorealistických vizualizácií v rôznych kombináciách štýlov a priestorových usporiadaní.

Vo všeobecnosti platí, že ak si vyberiete zariaďovacie predmety a dlažby do výšky hodnoty, ktorú má nacenenú a potvrdenú RD Rýmařov, nič nepriplácate. V prípade, že si vyberiete zariaďovacie predmety drahšie, priplácate iba rozdiel ceny. Spracovaný výpis materiálu s cenami potom slúži ako predloha k ostatným špecifikáciám domu a započítava sa do konečnej ceny domu.

Počas samotnej výstavby domu sa, tak ako aj pri ostatných prvkoch a krokoch, nemusíte starať o nič. SIKO v spolupráci s RD Rýmařov dovezie zakúpený tovar na stavbu podľa časového harmonogramu stavby a naši pracovníci vám všetko namontujú.

V predajniach SIKO nájdete viac ako 50 000 druhov tovaru. Všetky informácie a katalóg nájdete na www.siko.sk

Inšpirácie pre vašu kúpeľňu môžete nájsť na www.kupelnova-galeria.sk

Menu