Vzorový dom Kubis 88

Radi Vás privítame v našom vzorom dome v Lozorne
Vzorový dom v Lozorne je vám k dispozícii na osobnú prehliadku. Tu sa najlepšie zoznámite s kvalitou našich stavieb ako aj prevedením jednotlivých štandardných a aj nadštandardných vybavení domu.
Dom bol postavený výlučne ako vzorový dom, nebudeme preto návštevou vyrušovať jeho obyvateľov a môžete sa pohybovať kde budete chcieť a ako dlho bude potrebné.

Vzorový montovaný dom v Lozorne

Prehliadky domu sú možné takmer kedykoľvek. Ak sme v dome, takmer vždy máme návštevu – preto sa prosím ozvite vopred a dohodnite si termín prehliadky, aby sme sa vám mohli na 100% venovať.

Parkovať môžete rovno pred domom, na našom parkovisku. Zavolajte nám a dohodnite si prosím termín návštevy telefonicky: 0949 70 80 71 – Ing. arch. Alena Vechterová alebo sa zeregistrujte na voľný termín. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Ak máte záujem o návštevu vo vzorovom dome alebo inom ukážkovom dome, napíšte nám kedy by ste mali záujem, alebo využite kalendár a priamo sa zaregistrujte na voľný termín.

Prehliadky vzorového domu si môžete zarezervovať tu

Fotogaléria vzorového montovaného domu Kubis 88

V dome je možné vidieť štandardné vybavenie a nadštandard: veľkorozmerové a drevené okná, solárny systém ohrevu vody, morené schodište na odtieň podlahy, kompletnú zmenu vnútornej dispozície a drevenú odvetranú fasádu.

Na začiatku osadil architekt dom výškovo. Zhrnuli sme ornicu a vykopali základové pásy. Na ne sa po zabetónovaní postavili základy, urobili rozvody (voda, elektro, kanalizácia atď.) a zásyp sa zhutnil. Po zarovnaní základov sa nataví izolácia proti vode, na geotextíliu sa zhotoví armovanie základovej dosky a po zašalovaní vylejeme samotnú dosku – čo najrovnejšie ako sa dá!

Pozrite si časozberné video z výstavby vzorového domu:

Začiatok stavby v pondelok 7.2.2011 o 7:05
Koniec stavby na druhý deň 8.2.2011 o 17:30
Montážna partia 6 ľudí, 2x elektrikár a žeriavnik

Na hotovú základovú dosku postupne osadíme jednotlivé steny, priečky a stropné panely. Pokračuje sa stenami poschodia, dom sa prvý večer zakryje plachtou. Ráno (čas 2.30) sa začína podstrešnými panelmi, položia sa strešné panely a pokryje sa strecha (tu plech ruukki) a dokončí sa drevená fasáda.

Druhé časozberné video z výstavby vzorového domu.

Dokončí sa plechová krytina, komín a namontujú solárne panely. Na tretí deň sa robí fasádny obklad a začínajú sa práce v interiéri.
Najskôr sa vyhotovia všetky rozvody (elektro, vykurovanie, voda a odpad a zakryjú sa steny a dokončia stropy. Potom nasledujú povrchové úpravy – steny sa maľujú, robia sa obklady, dlažby a položí sa podlaha.
Na záver sa osadia dvere, doladia detaily a dom je po 21 dňoch dokončený.

home

Vzorový dom sa nachádza v obci Lozorno, len 15 min cesty od Bratislavy. Parkovať môžete rovno pred domom, na našom parkovisku. Zavolajte nám a dohodnite si prosím termín návštevy telefonicky: 0948 70 80 71 (Ing. arch. Alena Vechterová) alebo napíšte na info@modernedomy.sk. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 24 + 8 = ?
Enter the equation result to proceed

Využite kalendár a naplánujte si návštevu domu

V kalendári vidíte voľné termíny. Vyberte si konkrétny čas a deň – o všetko ostatné sa postará náš plánovač. Potvrdenie vám príde mailom a plánovač nastaví aj pripomienku návštevy.

Ak vám nevyhovujú ponúkané termíny, napíšte nám – formulár je nad kalendárom, alebo nám zavolajte.

Kam ďalej

null

Vzorový dom Lozorno

pozrite si fotogalériu a navštívte náš vzorový dom Kubis 88

null

Predstavujeme RD Rýmařov

Istota, spoľahlivosť a dlhoročná tradícia. Za 46 rokov 23 000 realizácií!

null

O nás: ModerneDomy.sk

O všetko sa postaráme - naše služby a poradenstvo

null

Katalóg domov

Katalóg montovaných domov - viac ako 42 typov a cez 400 projektov

Menu