DOMY MESIACA

Jedinečná ponuka len do konca októbra

Získajte 5 rodinných domov na kľúč za výnimočne nízku cenu. Stačí si dom rezervovať – podpísať Zmluvu o budúcej zmluve do konca októbra a táto super cena je vaša!   

Bungalov 90 o viac ako 26 tis. € lacnejšie!

Obľúbený Bungalov 90 (známy ako Largo 110). Jedná sa o moderne ladený dom s dispozíciami 4 + kk a úžitkovou plochou 89,72 m².

Každý centimeter sme prakticky využili čím vznikli 3 izby, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a zádverie, ktoré sú prepojené úzkou chodbou. Najväčšiu plochu zaberá moderná obývacia izba s kuchyňou, z ktorej máte priamy prístup na terasu, či do záhrady. Vďaka sklonu strechy 25 ° môžete priestor pod strechou využiť na odkladanie menej používaných a sezónnych vecí.

Tento dom môžete mať počas našej akcie za 182 281 €!

KLASIK 125 za výhodnú cenu!

V tejto akcii sme chceli potešiť aj fanúšikov poschodových domov. Preto sme stiahli cenu jedného z našich favoritov, a to Klasik 125.

Dispozícia 5+1 zaujme každú rodinu, či už viacčlennú alebo ešte len mladú, ktorá zatiaľ plánuje potomkov. Nájdete tu obývaciu izbu oddelenú od kuchyne a dostatočne veľké izby v podkroví. Piata izba na prízemí môže byť nielen hosťovskou izbou, pracovňou, ale vďaka svojej dostatočnej veľkosti aj plnohodnotnou spálňou. Dom je svojim dizajnom a klasickým tvarom vhodný do každej zástavby.

Tento dom môžete mať počas našej akcie len za 204 446 € !

BUNGALOV 83 R + CP lacnejšie len počas jesene

Novinkou je vylepšenie nášho najobľúbenejšieho bungalovu. Moderný tvar rovnej strechy sme doplnili o prístrešok pre autá a úložné priestory dostupné zvonku. Už sa nebudete musieť starať o to, kam dať kosačku, bicykle, športové vybavenie, a odpadnú vám starosti so škrabaním námrazy z čelného skla auta. Dom navyše svojim dizajnom zapadne do honosnej mestskej štvrte.

Tento dom môžete mať počas našej akcie len za 210 694 €!

FAMILY 131 iba za 202 165 €!

Obľúbená dispozícia domu orientovaného celou obytnou časťou do záhrady. Plnohodnotná izba na prízemí vhodná pre spálňu rodičov a tri priestranné a dobre presvetlené izby na poschodí robí tento dom obľúbeným pre mladú rozrastajúcu sa rodinu. Architektúra domu je vhodná do mesta aj na vidiek.

Tento dom môžete mať počas našej akcie o 22 tisíc € lacnejšie !

Poschodový dom KUBIS 98
len za 176 678 €

Prvé podlažie slúži prevažne ako spoločný priestor pre celú rodinu. Kuchyňa spojená s obývacou izbou tvorí moderný otvorený priestor, ktorému na svetlosti pridáva francúzske okno vedúce na terasu. Ihneď vedľa kuchyne (pod schodmi) sa nachádza praktická špajza. V druhej časti prízemia je menšia kúpeľňa, zádverie a pracovňa.

Tento dom môžete mať počas našej akcie za 176 678 €!

Naša letná akcia platí aj pre tieto domy. To znamená, že k týmto domom dostanete taktiež dopravu v hodnote 6 000,-€ zdarma a v cene sú zahrnuté tepelné čerpadlo, fotovoltaika a základová doska.

Podpíšte s nami rezervačnú zmluvu na nový dom do 30. 10. 2023 a táto akčná cena je vaša. Na vybavenie projektov, výber zariadenia a ďalšie záležitosti budete mať dostatok času.

Prečo stavať s nami?

tag_faces

Už 48 rokov na trhu a viac ako 24 000 realizácií

Množstvo dlhoročných skúsenosti a tradícia RD Rýmařov sú pre vás istota, že tu budeme vždy, keď nás budete potrebovať.

30-ročná záruka a garancia kvality

Kvalitu domu potvrdzujeme 30-ročnou zárukou. Certifikované materiály, presná výroba v hale a precízna montáž.

screen_rotation

Služby architekta a projektanta

Poradenstvo pri výbere vhodného domu pre vašu rodinu, vhodné osadenie domu na pozemok, pomoc pri návrhu interiéru a exteriéru domu.

euro_symbol

Garantovaná nízka cena a financovanie

Najvýhodnejšie financovanie a pomoc a poradenstvo pri riešení financovania domu prostredníctvom úveru.

vertical_align_bottom

Základové dosky a pomoc pri výstavbe

Realizácia základovej dosky, projekt a realizácia napojenia domu na inžinierske siete.

mode_edit

Projektová dokumentácia

Projekt domu na stavebné povolenie v cene, vypracovanie doplnkových projektov a rady pri vybavovaní stavebného povolenia.

Navyše počas leta získate množstvo ďalších výhod

Rozhodli ste sa pre kúpu domu? 

Kontaktujte nás. Radi vám so všetkým poradíme.
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
Fill out this field

Čo hovoria naši klienti

Chcete stavať s radosťou?

Radi vám vypracujeme návrh, úpravy domu a cenovú ponuku so zľavou -3%.