Stavajte rýchlo! Montovaný drevodom!

Každý, kto sa chystá stavať premýšľa, ako ušetriť pri stavbe domu. Napadlo vás, že aj rýchla výstavba vám ušetrí nemalé peniaze? Stavba domu na kľúč u nás trvá maximálne 30 dní. Za jeden mesiac máte presne to, čo pri klasickej stavbe trvá zhruba rok, aj vďaka mokrým procesom. Ale ani konkurenčné drevostavby nie sú výhodnejšie – tu výstavba trvá 3 až 6 mesiacov.

Kde ušetrím keď dom postavím “rýchlo”?

Staré porekadlo hovorí: „kto šetrí, má za tri“. Nevieme či mysleli z jednej zlatky tri, ale aj pri stavbe montovaného domu s nami šetríte vlastne hneď na troch miestach.

1. ušetrite na nájomnom

Ak bývate v prenajatom byte, pri murovanej stavbe, ktorá trvá šikovným firmám zhruba 12 mesiacov by ste zaplatili o 11 mesiacov na nájomnom viac. Ak je priemerný nájom aj s energiami okolo 350 EUR, je to 3850 EUR, ak je byt váš a platíte iba za energie – napr. 150 EUR, aj tak je to minimálne 1650 EUR ušetrených!

2. úspora energií pri výstavbe

Pri stavbe domu sa spotrebováva najmä elektrina a voda. Ak staviate iba mesiac spotrebujete len 10% z množstva elektriny ako by ste minuli pri klasickej stavbe a cca 1% vody, pretože naše montované domy sú stavané tkzv. suchým procesom – žiadne omietky a malty. Čiže úspora 90% na elektrickej energii a 99% na vode!

3. úspora vášho času

Stavbu si budete po každom kroku kontorolovať, či je všetko tak ako ste chceli a zároveň budete aj zvedaví, ako napredujete. Takemr nikto nestavia v susedovej záhrade, bežné sú presuny aj 25-30km. Preto je dôležité, či na stavbu pôjdete 200 krát v priebehu roka, alebo 10 krát v priebehu 30 dní. Ak zrátate už len náklady na presuny a váš čas ktorý budete chýbať v práci, či firme, ušetríte pri montovanom dome opäť peknú kôpku EUR.

A to najlepšie na záver

Povedali sme si o výhodách, keď dom postavíte rýchlo. Ale vašou ďalšou veľkou výhodou moderného montovaného domu od RD Rýmařov je stavanie v pohode a bez stresu.

S nami budete stavať bez prerábania, dodatočných úprav a dohadovania sa s “robotníkmi”, pretože naši chlapi sú zamestnanci rovnakej firmy, ako aj naši projektanti. Preto urobia všetko ako je v projekte, bez chýb, dorábok, nadprác, nadčasov a bez komentárov ako “sa to nedá” a “ako by to oni urobili inak”.

Ak máte skúsenosti od známych ktorí stavali murovaný dom, spýtajte sa ich, či by do toho šli znova 😉 Naši klienti by stavali znova a s radosťou!

Úspora času, peňazí, energií a stavanie s radosťou sú okrem priaznivej ceny ďalšie benefity, prečo si zvoliť do výberu dodávateľov Vášho budúceho domu aj nás - zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku. Sľubujeme, že budete bývať do 30 dní a že urobíme všetko preto, aby ste stavali s radosťou.
Ing.Robert MazánikModerneDomy.sk, zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku

Kam ďalej?

null

Projekty domov

Katalóg našich montovaných domov

null

Cenník

Ceny našich domov na kľúč

null

Ako staviame naše domy?

Pozrite si postup a videá zo stavby

null

Referencie

Dokončené domy a čo práve staviame

Menu