Stavajte rýchlo! Montovaný drevodom!

Každý, kto sa chystá stavať premýšľa, ako ušetriť pri stavbe domu. Napadlo vás, že aj rýchla výstavba vám ušetrí nemalé peniaze? Stavba domu na kľúč u nás trvá maximálne 30 dní. Za jeden mesiac máte presne to, čo pri klasickej stavbe trvá zhruba rok, aj vďaka mokrým procesom. Ale ani konkurenčné drevostavby nie sú výhodnejšie – tu výstavba trvá 3 až 6 mesiacov.

Kde ušetrím keď dom postavím “rýchlo”?

Staré porekadlo hovorí: „kto šetrí, má za tri“. Nevieme či mysleli z jednej zlatky tri, ale aj pri stavbe montovaného domu s nami šetríte vlastne hneď na troch miestach.

1. ušetrite na nájomnom

Ak bývate v prenajatom byte, pri murovanej stavbe, ktorá trvá šikovným firmám zhruba 12 mesiacov by ste zaplatili o 11 mesiacov na nájomnom viac. Ak je priemerný nájom aj s energiami okolo 350 EUR, je to 3850 EUR, ak je byt váš a platíte iba za energie – napr. 150 EUR, aj tak je to minimálne 1650 EUR ušetrených!

2. úspora energií pri výstavbe

Pri stavbe domu sa spotrebováva najmä elektrina a voda. Ak staviate iba mesiac spotrebujete len 10% z množstva elektriny ako by ste minuli pri klasickej stavbe a cca 1% vody, pretože naše montované domy sú stavané tkzv. suchým procesom – žiadne omietky a malty. Čiže úspora 90% na elektrickej energii a 99% na vode!

3. úspora vášho času

Stavbu si budete po každom kroku kontorolovať, či je všetko tak ako ste chceli a zároveň budete aj zvedaví, ako napredujete. Takemr nikto nestavia v susedovej záhrade, bežné sú presuny aj 25-30km. Preto je dôležité, či na stavbu pôjdete 200 krát v priebehu roka, alebo 10 krát v priebehu 30 dní. Ak zrátate už len náklady na presuny a váš čas ktorý budete chýbať v práci, či firme, ušetríte pri montovanom dome opäť peknú kôpku EUR.

A to najlepšie na záver

Povedali sme si o výhodách, keď dom postavíte rýchlo. Ale vašou ďalšou veľkou výhodou moderného montovaného domu od RD Rýmařov je stavanie v pohode a bez stresu.

S nami budete stavať bez prerábania, dodatočných úprav a dohadovania sa s “robotníkmi”, pretože naši chlapi sú zamestnanci rovnakej firmy, ako aj naši projektanti. Preto urobia všetko ako je v projekte, bez chýb, dorábok, nadprác, nadčasov a bez komentárov ako “sa to nedá” a “ako by to oni urobili inak”.

Ak máte skúsenosti od známych ktorí stavali murovaný dom, spýtajte sa ich, či by do toho šli znova 😉 Naši klienti by stavali znova a s radosťou!

[cl-review quote=“Úspora času, peňazí, energií a stavanie s radosťou sú okrem priaznivej ceny ďalšie benefity, prečo si zvoliť do výberu dodávateľov Vášho budúceho domu aj nás – zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku. Sľubujeme, že budete bývať do 30 dní a že urobíme všetko preto, aby ste stavali s radosťou.“ author=“Ing.Robert Mazánik“ occupation=“ModerneDomy.sk, zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku“ type=“quote“ layout=“clean“]

Kam ďalej?

null

Projekty domov

Katalóg našich montovaných domov

null

Cenník

Ceny našich domov na kľúč

null

Ako staviame naše domy?

Pozrite si postup a videá zo stavby

null

Referencie

Dokončené domy a čo práve staviame