Získali sme cenu Najpútavejšia expozícia nad 30 m² na veľtrhu FOR WOOD 2023

V dňoch 9. až 11. februára 2023 ste mali možnosť navštíviť pražské výstavisko v Letňanoch, kde sa konal veľtrh pre nadšencov drevených stavieb, konštrukcií a materiálov. Už 15. ročník veľtrhu FOR WOOD navštívilo skoro 25 000 ľudí a mohli vidieť stánok, ktorý sme navrhli na Slovensku.  Organizátori akcie ho ocenili cenou.

Na veľtrhu bola možnosť zistiť všetky informácie o drevostavbách a spoznať technické inovácie a novinky v tejto oblasti. Veľtrh umožnil záujemcom o bývanie príležitosť osobného stretnutia so zástupcami firmy a dohovoriť si svoj vysnívaný budúci dom. U nás navyše s možnosťou získať zľavu 20 000,-€ a bývať už počas tohtoročných Vianoc. Táto možnosť platí až do 30. 6. 2023.

Čo ste mohli na veľtrhu FOR WOOD vidieť:

  • 153 tuzemských i zahraničných vystavovateľov z odboru drevostavieb, drevených konštrukcií a materiálov.
  • Dozvedieť sa o novinkách, inovatívnych technologických postupoch a nových materiáloch v odbore.
  • Osobne sa stretnúť s profesionálmi v obore drevostavieb.
  • Bohatý sprievodný program v podobe prednášok na odborné témy (napr. súčasné aktivity v oblasti výskumu vlhkostného režimu konštrukcií drevostavieb).
  • Zabaviť sa s ostatnými 24 283 návštevníkmi veľtrhu

Veľtrh FOR WOOD tradične prebieha súčasne s veľtrhmi FOR PASIV (zameraný na pasívne a nízkoenergetické stavby) a FOR THERM (zameraný na vykurovanie – kachle, krby a kotly).

Získajte zľavu 20 000,-€ a bývajte do Vianoc!