30 ročná záruka na montovaný dom

Kvalita materiálov ktoré používame, presnosť výroby na moderných strojoch v hale a prevedenie montáže skúsenými pracovníkmi nám umožňujú dať záruku na montovaný dom až 30 rokov!

Tento montovaný drevodom má viac ako 50 rokov!

Dom Solo 117 bol postavený v roku 1970 z dnes už nepoužívaných materiálov. Na tú dobu však predčil svojich konkurentov!

Tak ako naše domy dnes. Dom stále stojí a je možné si ho dokonca aj pozrieť. Kto vám dnes ochotne ukáže 50-ročnú drevostavbu?
No predsa my v RD Rýmařov!

Reklamácie a opravy

Samozrejmosťou sú pre nás opravy v rámci záručnej doby, ale prostredníctvom nášho reklamačného oddelenia zabezpečujeme aj pozáručné opravy.

Na základe našich dlhoročných skúsenosti s výrobou drevostavieb ponúkame aj komplexnú rekonštrukciu, či revitalizáciu domu.

Dokážeme obnoviť jednotlivé konštrukčné prvky domu a zabezpečiť kompletnú prestavbu dispozičného usporiadania a architektonického vzhľadu domu. Akékoľvek konštrukčné zmeny posudzujú naši autorizovaní technici a zmeny robia naši skúsení pracovníci z RD Rýmařov.

Ekologické materiály a nízka uhlíková stopa

Naše domy sú ohľaduplné k životnému prostrediu. Ich celková uhlíková stopa je zanedbateľná, pri výrobe ho vzniká minimum a drevo na svoj rast spotrebuje väčšie množstvo škodlivého CO2 ako ho spotrebuje pri svojej likvidácii a navyše pri raste vytvára kyslík.

0
ročná záruka
0
rokov na trhu
0
realizácií
0
domov ročne

Záruka na montovaný dom – 30 rokov!

Prečo je naša 30-ročná záruka na montovaný dom reálna? Pretože ju dokážeme aj splniť. Už 50 rokov vyrábame a staviame montované domy. Za ten čas sme postavili viac ako 26 000 domov a získali množstvo skúseností.

Takýto počet domov, aj pri ich maximálnej kvalite, vyžaduje občasný zásah technika, úpravu, či opravu. Preto sme vybudovali servisné oddelenie, ktoré sa stará našim zákazníkom nielen o záručné, ale aj pozáručné opravy a rekonštrukcie našich 20-40 ročných domov. Všetky projekty si archivujeme a sme pripravení pomôcť, aj keď si s niečím neviete poradiť.

Pri výbere dodávateľa vášho domu porovnávajte a zvažujte. Kto vám ešte môže poskytnúť takúto starostlivosť, dokonca aj po 30 rokoch?

Mohlo by vás ešte zaujať:

null

Výroba domu v hale

presná výroba je základom kvality našich domov

null

Sťahujete sa do 30 dní

ušetríte hneď 3 krát, dom sa naozaj oplatí postaviť rýchlo

null

Montáž domu na stavbe

certifikovaná montáž našimi zamestnancami - dom dokončíme do 30 dní

null

Odovzdanie a kolaudácia

dom odovzdáme hotový, dokončený a pripravený na kolaudovanie

null

30- ročná záruka

staviame viac ako 45-rokov, preto sa za naše domy môžeme zaručiť

null

Zodpovednosť

za dom sme zodpovední aj po odovzdaní, poskytujeme kompletný servis