Rodinné domy – katalóg montovaných domov na kľúč. Ponuka 10-tich najpredávanejších montovaných domov s podlahovou plochou do 100 metrov štvorcových. Množstvo našich zákazníkov preferuje rodinné domy do 100 m2 pretože im postačuje daná podlahová plocha a výhodná cena domov.

Naši architekti a projektanti využili dostupnú plochu na bývanie – takmer všetky tieto rodinné domy sú 4-izbové. Izby poskytujú dostatočný priestor na bežné bývanie a spoločná obývacia izba je dosť veľká na stretnutia celej rodiny.

Rodinné domy do 100 m2 – katalóg montovaných domov na kľúč

Largo 110

Kubis 58

LARGO 90

Kubis 631

Inteligantný, 4/5+kk, carport, 100m2

Largo 85

Bungalov 3+1, 71m2

Largo 98

Bungalov 4+1, 83m2

Kubis 632

Inteligantný, 4/5+kk, carport, 99m2

Minidom WEEKEND

Malý dom, 2+kk, 37 m2

Minidom RELAX

Malý dom, 1+1+kk, 31m2

Minidom START

Malý dom, 2+kk, 50 m2

Rohe 98

Bungalov 4+kk + carpor, 83m2

Dom na mieru

Nenašli ste vhodný dom? Navrhneme vám ho!

Ak sa vám zapáčil niektorý z týchto domov – stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o komplexné zabezpečenie stavby na kľúč. Ponúkame takmer všetky služby spojené so stavbou na kľúč a vy si môžete vybrať ich rozsah a objednať si tie, ktoré potrebujete.

Okrem štandardných služieb ponúkame najmä bezplatné úpravy projektovej dokumentácie domu, poradenstvo architekta pri výbere domu a vhodného pozemku, pomoc pri výbere vhodných technológií pre dom a zabezpečenie doplnkovej projektovej dokumentácie potrebnej na stavebné konanie.

Dohodnite si s nami stretnutie a do pár mesiacov môžete bývať. Vyberieme vhodný dom, pripravíme projektovú dokumentáciu, postavíme základovú dosku a zmontujeme a dokončíme dom na kľúč. Vy sa len nasťahujete – naozaj staviame s radosťou!

Mohlo by vás zaujímať

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií

Menu