Prečo stavať s nami

Istota a spoľahlivosť, množstvo realizácií, dlhoročné skúsenosti, kvalita potvrdená mimoriadnou zárukou a garantovaná cena

Už 46 rokov a viac ako 23 000 realizácií

To je RD Rýmařov. Montované domy vyrábame a staviame už 46 rokov. Za ten čas sme postavili už viac ako 23 000 domov. Pre našich klientov sme záruka spoľahlivosti a istoty, veď niektorým staviame domy už pre tretiu generáciu.
Samozrejmosťou je pre nás garancia ceny, kvalitné certifikované materiály, precízne vyrobený a zmontovaný dom. Dom, v ktorom je radosť bývať.

Kvalitná konštrukcia – dlhá životnosť stavby

Naše domy sú trvácne, pevné a majú dlhú životnosť. Sú obľúbené a obrovské množstvo pozitívnych referencií nám prináša ďalších zákazníkov. Na nás sa môžete naozaj spoľahnúť.

Drevo aj ostatné materiály, z ktorých staviame, sú certifikované a preverené množstvom realizácií. Preto ručíme za kvalitu a dlhú životnosť vášho domu a potvrdzujeme ju 30-ročnou zárukou.

Garantovaná cena a rýchlosť výstavby

Cena v zmluve je vždy konečná, u nás neexistujú žiadne práce navyše, dodatočné náklady, hádky s dodávateľmi a robotníkmi počas stavby! Žiadne doplatky, dorábky, faktúry a platby navyše.
Maximálna miera dokončenia panelov v hale umožňuje rýchlu a presnú výstavbu. Preto vám vieme garantovať dokončenie na kľúč do 30 dní od začatia výstavby domu. Váš dom vám doslova vyrastie pred očami. Vy sa už len nasťahujete a budete sa tešiť z nového domu!

Najvýhodnejšie financovanie drevostavby

Mnoho našich klientov sa rozhodlo stavať montovaný dom s nami práve vďaka najjednoduchšiemu financovaniu v prípade využitia úveru, vďaka garantovanej konečnej sume domu a potvrdeniu kvality domu Európskym certifikátom (nielen lokálnou značkou kvality).

Úver tak môžete získať v každej dobrej banke, pretože podmienky financovania od RD Rýmařov sú najústretovejšie na trhu s drevostavbami. Na banku neprenášame žiadne zálohové platby vopred, prvá platba je potrebná, až keď stojí celá hrubá stavba. Máte tak možnosť dokladovať stavbu zápisom do katastra a banka vám bez problémov uvoľní požadovanú sumu.

0
realizácií
0
ročná záruka
0
rokov skúsenosti
0
dní trvá stavba

O všetko sa postaráme

Sme tu preto, aby stavba vášho domu bola hračkou a aby ste si ju čo najviac užili. Chceme, aby ste stavali s radosťou!

Na nový dom sa tešíte, preto aj jeho stavba musí prebehnúť bez problémov. Dom si vyberiete s našimi architektami, poradíme vám pri vybavovaní stavebného povolenia a zrealizujeme aj základy domu. O všetko potrebné sa postaráme, vy sa len nasťahujete do dokončeného domu na kľúč.

Pomôžeme vám so všetkým čo sa týka stavby vášho domu, zastrešíme celú komunikáciu s RD Rýmařov tak, akoby ste jednali priamo s výrobcom domu. Krok za krokom si prejdeme a vyberieme všetko vybavenie domu, pripravíme vám projekt a kalkuláciu a poradíme v procese získania stavebného povolenia.

Neobchodujeme, robíme vám radosť! Veríme, že ak vám naši architekti pomôžu vybrať a prisposobiť si dom podľa vašich predstáv a pri stavbe vám poradí a pomôže tím skúsených odborníkov na montované domy, nebudeme nikdy potrebovať v tíme obchodníkov! Veď dom nie je o obchodovaní, ale o hľadaní toho najlepšieho riešenia pre vás a vašu rodinu. A to je to, čo nás baví!

team ModerneDomy.sk

flip_to_front

Bezplatné úpravy vybraného projektu

Konzultácie s architektom špecializujúcim sa na drevostavby a dispozičné zmeny a úpravy vybraného domu bezplatne – v cene domu. Poradíme vám s orientáciou domu, osadením na pozemok, rozvrhnutím miestností a urobíme individuálne úpravy domu.

border_color

Navrhneme vám dom na mieru.

Máme skúsenosti s návrhmi a najmä výstavbou individuálnych montovaných domov – pri návrhoch dbáme na maximálne využitie danosti pozemku, úspor pri výstavbe a najmä prevádzke domu ako aj na zdravotné aspekty bývania.

cached

Návrh a dizajn interiéru a exteriéru domu.

Od skíc a výberov základných farieb až po 3D vizualizáciu pre vašu dokonalú predstavu o dome. Využiť môžete bohaté skúsenosti a praktické znalosti našich ľudí získané pri stovkách realizácií.

home

Vzorový dom a množstvo realizácií

K dispozícii máme pre vás vzorový dom, plus možnosť navštíviť domy klientov – naše realizácie a preveriť si našu prácu. Bezplatné rady a zdieľanie niekoľkoročných skúseností, ako postupovať.

create

Vypracovanie projektovej dokumentácie

Projekt domu máte u nás v cene domu. Spracovanie potrebnej projektovej dokumentácie na stavebné konanie, pomoc pri vybavení stavebného povolenia. Máme skúsených architektov a projektantov so stovkami realizácií.

burst_mode

Obľúbené projekty overené výstavbou

Máme viac ako 400 inšpirujúcich projektov montovaných domov. Niektoré boli realizované už viac ako 100 krát. Naše projekty sú obľúbené a pravidelne oceňované najmä hlasovaním verejnosti, máme aj medzinárodné ocenenia za realizácie.

Krok za krokom k vášmu novému montovanému domu

Ako prebieha proces od návrhu až po nasťahovanie?

Čím sú naše domy výnimočné

Certifikáty kvality a materiály

Maximálna kvalita technologického a montážneho procesu je odobrená certifikátmi kvality. Preto je táto technológia zárukou dlhej životnosti, vysokej kvality, dobrej tepelnej izolácie a spoľahlivých protipožiarnych vlastností.

Garancia ceny a termínov

Naša cenníková cena je za kompletne dokončený dom na kľúč vrátane vysokej úrovne výbavy domu, ktorú voláme štandardnou. Ak si porovnáte čo všetko dom obsahuje už v štandarde, zistíte, že dosahujeme jedny z najnižších nákladov na m2 plochy domu.

Spôsob výroby a výstavby

Moderné domy firmy RD Rýmařov sú postavené na báze ľahkej prefabrikácie dreva. Nosné prvky tvorí masívna drevená smreková alebo jedľová konštrukcia. Domy sú montované z veľkoplošných panelov, ktorých zloženie je podriadené domácim a prísnym Európskym normám.

Jednoduché financovanie

Vzhľadom na jedinečné a ústretové podmienky financovania od RD Rýmařov a kvalitu domov potvrdenú Európskym certifikátom (nielen lokálnou značkou kvality) je financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru možné prakticky v každej banke, o ktorú budete mať záujem. Vyberte si banku, ktorá vám dá najvýhodnejšie podmienky.

Ako prebieha výstavba montovaného domu?

Naše architektky

V ponuke máme viac ako 42 typov katalógových domov a k dispozícii viac ako 400 rôznych projektov. Napriek tomu upravujeme montované domy podľa vašich požiadaviek a podľa danosti pozemku.

Vypracujeme vám aj bezplatné úpravy dispozície a predbežné osadenie domu na pozemok.

Poradia vám skúsené architektky a odborníci na montované domy. Dohodneme si aj predbežný rozsah vybavenia domu a poradíme ako dosiahnuť úspornú prevádzku a aké technológie sú výhodné.

Výsledkom bude predbežná štúdia domu, na ktorú vypracujeme cenovú ponuku.

Kam ďalej

null

8 dôvodov

Prečo stavať drevostavbu s RD Rýmařov

null

Krok za krokom

čo všetko musíme urobiť pred a pri stavbe domu

null

Služby pre Vás

O všetko sa postaráme!

null

Dispozičné zmeny zadarmo

Bezplatné úpravy vybraného projektu projektu domu, štúdia a kalkulácia

null

Čím sú naše domy výnimočné

Čo všetko je v cene domu?

null

Individuálny návrh domu

Návrh montovaného domu na mieru podľa vašich požiadaviek

Menu