Referenčné stavby vám poskytnú obraz o tom, ako pracujeme. Domy, ktoré tu nájdete sú naše stavby – pri každom jednom máme kontakt na majiteľa, preto si môžete kedykoľvek overiť, ako staviame a ako sú s nami klienti spokojní.

Návrhy domov na mieru

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Stavby domov na kľúč

Klasik 127 ako z katalógu

Drevostavba predčila ich očakávania, tepelné čerpadlo bola skvelá voľba

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Drevodom Rohe 101 v Slovenskom Grobe

Drevostavba s garážou v cene

Bungalov v tvare L s úpravou na mieru

Malý dom pre veľkú rodinu

Čo hovoria naši klienti

Na internete nájdete množstvo nesúrodých informácií a diskusných príspevkov, ktoré su zaručene „správné“ a „pravdivé“. Preto je pre vás, budúcich staviteľov veľmi cenné, keď sa nájde zákazník, ktorý nielen napíše referenciu, ale napíše ju aj po roku bývania a s plusmi aj mínusmi.

Postupne vám budeme prinášať názory obyvateľov našich montovaných domov. Momentálne si môžete pozrieť rôzne fotogalérie zo stavieb ktoré práve realizujeme, ale aj z dokončených a odovzdaných domov.

Najviac nás vždy poteší spokojný zákazník. Ústnych a osobných referencíí je veľa, ale nájdu sa aj zákazníci, ktorí nám po prevzatí domu pošlú mail, alebo list a súhlasia so zverejnením. Tu je zopár ich stanovísk. V prípade záujmu o konkrétnu referenciu vám samozrejme vieme poskytnúť aj kontakt na zákazníka, ak ten bude súhlasiť. Napíšte nám!

Chcete vidieť konkrétny dom naživo?

Dohodneme vám prehliadku u klienta

Ako prebieha realizácia domu?

Keď prvý krát počujete, že náš dom sa dá postaviť do 30 dní a hrubá stavba za 3 dni – zdá sa to nemožné. Alebo vás napadne, že čo je rýchle, to je odfláknuté a nie dobré.

Ale prečo potom tomuto systému výstavby rastie popularita vo vyspelých krajinách? Prečo sa napr. v Rakúsku a Nemecku postaví takmer polovica nových domov montovaných? Nie je stavba ako stavba – pozrite si ako vzniká a stavia sa dom u nás.

null

Návrhy domov na mieru

Pozrite si naše vybrané návrhy

null

Stavby domov na kľúč

Pozrite si naše vybrané stavby domov

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií