Naše referencie

Realizácie montovaných domov
Referenčné stavby vám poskytnú obraz o tom, ako pracujeme. Domy, ktoré tu nájdete sú naše stavby – pri každom jednom máme kontakt na majiteľa, preto si môžete kedykoľvek overiť, ako staviame a ako sú s nami klienti spokojní.

Realizácie montovaných domov

null

Práve staviame

Aktuálne stavby na Slovensku.

null

Realizované domy

Realizácie na Slovensku

null

Realizácie v EU

Realizácie Česko a Európa

Čo hovoria naši klienti

Na internete nájdete množstvo nesúrodých informácií a diskusných príspevkov, ktoré su zaručene „správné“ a „pravdivé“. Preto je pre vás, budúcich staviteľov veľmi cenné, keď sa nájde zákazník, ktorý nielen napíše referenciu, ale napíše ju aj po roku bývania a s plusmi aj mínusmi.

Postupne vám budeme prinášať názory obyvateľov našich montovaných domov. Momentálne si môžete pozrieť rôzne fotogalérie zo stavieb ktoré práve realizujeme, ale aj z dokončených a odovzdaných domov.

Najviac nás vždy poteší spokojný zákazník. Ústnych a osobných referencíí je veľa, ale nájdu sa aj zákazníci, ktorí nám po prevzatí domu pošlú mail, alebo list a súhlasia so zverejnením. Tu je zopár ich stanovísk. V prípade záujmu o konkrétnu referenciu vám samozrejme vieme poskytnúť aj kontakt na zákazníka, ak ten bude súhlasiť. Napíšte nám!

Chcete vidieť konkrétny dom naživo?

Dohodneme vám prehliadku u klienta

Ako prebieha realizácia domu?

Keď prvý krát počujete, že náš dom sa dá postaviť do 30 dní a hrubá stavba za 3 dni – zdá sa to nemožné. Alebo vás napadne, že čo je rýchle, to je odfláknuté a nie dobré.

Ale prečo potom tomuto systému výstavby rastie popularita vo vyspelých krajinách? Prečo sa napr. v Rakúsku a Nemecku postaví takmer polovica nových domov montovaných? Nie je stavba ako stavba – pozrite si ako vzniká a stavia sa dom u nás.

Ocenenia a domy roka

Takmer každoročne získame ceny odbornej poroty za naše drevostavby. Nás ale tešia najmä ocenenia verejnosti, kde našedomy získavajú popredné umiestnenia hlasovaním tisícov ľudí.

null

Realizácie na Slovensku

Pozrite si naše vybrané realizácie

null

Realizácie Európa

Pozrite si vybrané realizácie v Česku a Európe

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií

Menu