Bezproblémové financovanie aj na úver z banky

Mnoho našich klientov sa rozhodlo stavať montovaný dom s nami práve vďaka jednoduchšiemu financovaniu drevostavby.
Rozpočet je jasný už v čase podpisu zmluvy a konečná cena domu je garantovaná.

Financovať drevostavbu, alebo montovaný dom nie je zložité, musíte si však vopred premyslieť koľko finančných prostriedkov potrebujete v ktorej fáze výstavby a ich použitie si aj časovo naplánujte. Najmä ak ste, ako väčšina ľudí odkázaní na pomoc banky a niektorý z jej úverových produktov.

Úver na dom od ModerneDomy.sk – zastúpenia RD Rýmařov získate asi v každej banke.

Vzhľadom na ústretové podmienky financovania od RD Rýmařov a kvalitu domov potvrdenú Európskym certifikátom (nielen lokálnou Značkou kvality) je financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru možné prakticky v každej banke, o ktorú budete mať záujem.

Na základe našich niekoľkoročných skúseností vieme, že klienti si vyberú banku, ktorá im dá najvýhodnejšie podmienky. Preto sme neuzatvárali zmluvy a dohody s vybranými bankami na Slovensku, ale prispôsobili sme naše podmienky tak, aby vyhovovali každej banke.

Prehľad bánk, kde naši klienti realizujú najčastejšie financovanie drevostavby (banku akceptujeme každú, toto je len príklad):

Vyberte si banku, ktorá Vám dá najvýhodnejšie podmienky. Nemáme zmluvy a dohody s vybranými bankami na Slovensku – naše podmienky vyhovujú každej dobrej banke!
* v roku 2020 aj kvôli pandémii Covid19 a následným problémom s cestovaním a čiastočne aj Brexitu zmenili niektoré banky úplne podmienky financovania domov. Týka sa to najmä úverov na budúcu nehnuteľnosť. Preto dnes neplatí, že úver dostanete všade, my to však žiaľ neovplyvníme. Mení sa to tak často, že to nestíhame opravovať na stránke a preto sa radšej u nás informujte, aká je aktuálna situácia.

Rýchlosť výstavby a počet realizovaných domov sú naše výhody.

Pretože postavíme 400 až 500 domov za rok, venujeme nemalú pozornosť cash-flow spoločnosti a sme pripravení na výpadky ako aj nárazové množstvá v produkcii domov. Materiály nakupujeme hromadne a na klientov neprenášame jednotlivé platby za nákup materiálov na konkrétny dom. Dom dokončíme do 30 dní, preto je financovanie drevostavby pohodlné a nerozťahané na niekoľko tranží.

V prípade čerpania hypotekárneho úveru umožňujeme preto klientom platiť prvú platbu prostredníctvom úveru až keď si banka overí, že stojí hrubá stavba. Máte tak možnosť dokladovať stavbu zápisom do katastra a banka vám bezproblémov uvoľní požadovanú sumu. Stavba domu sa dá uskutočniť na dve splátky, čo zároveň šetrí klientom čas pri vybavovaní a dokladovaní.

V prípade, že vám v banke tvrdia niečo iné, kontaktujte nás

Radi vám pomôžeme vybaviť financovanie na váš drevodom.

Ako postupovať pri financovaní drevostavby? Akú banku si vybrať? Čo všetko je potrebné dokladovať? A kedy? 

Poradí vám náš kolega, Robert. S financovaním pomohol viac ako stovke našich klientov. Nie je finančný poradca ani sprostredkovateľ. Pozná bankový trh, keďže v banke v minulosti pracoval a pravidelne komunikuje s úverovými poradcami s cieľom získať nové informácie pre našich klientov. 

„Niektorí pracovníci na pobočkách bánk toho veľa o financovaní drevodomov nevedia. Nestretávajú sa s tým totiž často. Preto radšej najskôr zavolajte mne, ušetríte veľa času …“ hovorí Robert.

Dohodnite si online hovor, alebo mu rovno zavolajte.

  Kam ďalej

  null

  Montované domy

  viac ako 40 montovaných domov v ponuke

  null

  Cenník

  cenník montovaných domov

  null

  Ako staviame?

  certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

  null

  Prečo stavať s nami?

  istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií