Bezproblémové financovanie aj na úver z banky

Mnoho našich klientov sa rozhodlo stavať montovaný dom s nami práve vďaka jednoduchšiemu financovaniu drevostavby. Rozpočet je jasný už v čase podpisu zmluvy a konečná cena domu je garantovaná.

Financovať drevostavbu, alebo montovaný dom nie je zložité, musíte si však vopred premyslieť koľko finančných prostriedkov potrebujete v ktorej fáze výstavby a ich použitie si aj časovo naplánujte. Najmä ak ste, ako väčšina ľudí odkázaní na pomoc banky a niektorý z jej úverových produktov.

Úver na dom od ModerneDomy.sk – zastúpenia RD Rýmařov získate asi v každej banke.

Vzhľadom na ústretové podmienky financovania od RD Rýmařov a kvalitu domov potvrdenú Európskym certifikátom (nielen lokálnou značkou kvality) je financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru možné prakticky v každej banke, o ktorú budete mať záujem.

Na základe našich niekoľkoročných skúseností vieme, že klienti si vyberú banku, ktorá im dá najvýhodnejšie podmienky. Preto sme neuzatvárali zmluvy a dohody s vybranými bankami na Slovensku, ale prispôsobili sme naše podmienky tak, aby vyhovovali každej banke.

Prehľad bánk, kde naši klienti realizujú najčastejšie financovanie drevostavby (banku akceptujeme každú, toto je len príklad):

Vyberte si banku, ktorá Vám dá najvýhodnejšie podmienky. Nemáme zmluvy a dohody s vybranými bankami na Slovensku – naše podmienky vyhovujú každej dobrej banke!

Rýchlosť výstavby a počet realizovaných domov sú naše výhody.

Pretože postavíme 400 až 500 domov za rok, venujeme nemalú pozornosť cash-flow spoločnosti a sme pripravení na výpadky ako aj nárazové množstvá v produkcii domov. Materiály nakupujeme hromadne a na klientov neprenášame jednotlivé platby za nákup materiálov na konkrétny dom. Dom dokončíme do 30 dní, preto je financovanie drevostavby pohodlné a nerozťahané na niekoľko tranží.

V prípade čerpania hypotekárneho úveru umožňujeme preto klientom platiť prvú platbu prostredníctvom úveru až keď si banka overí, že stojí hrubá stavba. Máte tak možnosť dokladovať stavbu zápisom do katastra a banka vám bezproblémov uvoľní požadovanú sumu. Stavba domu sa dá uskutočniť na dve splátky, čo zároveň šetrí klientom čas pri vybavovaní a dokladovaní.

V prípade, že vám v banke tvrdia niečo iné, kontaktujte nás

Radi vám pomôžeme vybaviť financovanie na váš drevodom.

Ako postupovať pri financovaní drevostavby? Akú banku si vybrať? Čo všetko je potrebné dokladovať? A kedy? 

Odpovede na otázky ako aj množstvo informácií a kontaktov nájdete na stránke Finvia.sk, alebo nás kontaktujte.

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 montovaných domov v ponuke

null

Cenník

cenník montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií

Menu