Stavajte s radosťou

Stavajte s nami a pomôžeme vám v nasledovných krokoch pred a pri stavbe domu
person_outline

Pomoc, poradenstvo a návod, čo všetko by ste mali urobiť skôr ako začnete stavať. Načo sa pripraviť a čoho sa vyvarovať?

screen_rotation

Poradenstvo pri výbere vhodného domu pre vašu rodinu, vhodné osadenie domu na pozemok, pomoc pri návrhu interiéru a exteriéru domu.

flip_to_front

Dispozičné zmeny interiérov zadarmo, pomoc pri ich návrhu a bezplatná kalkulácia domu po zmenách.

border_color

Individuálny návrh montovaného domu na báze dreva skúsenými architektami s podporou projekčného a konštrukčného tímu s 30 ročnými skúsenosťami.

euro_symbol

Najvýhodnejšie financovanie a pomoc a poradenstvo pri riešení financovania domu prostredníctvom úveru.

wb_sunny

Pomoc a odborné poradenstvo pri výbere technológií s cieľom získať čo najúspornejší dom.

mode_edit

Projekt domu na stavebné povolenie a pomoc pri vybavovaní stavebného povolenia.

vertical_align_bottom

Realizácia základovej dosky, projekt a realizácia napojenia domu na inžinierske siete.

home

Odovzdanie úplne dokončeného a uprataného domu, ale zariaďovanie nábytkom na mieru.

Odovzdaním domu to nekončí

Samozrejmosťou je pre nás dokončenie interiéru na kľúč. Ponúkame komplexný návrh interiéru a realizáciu kuchynskej linky, vstavaných skríň, nábytku na mieru a zariadenia interiéru.

Čo všetko dokážeme zabezpečiť?

Výstavbe domov a ich zariaďovaniu sa venujeme už pár rokov. Vieme, že najdôležitejšie pre vás je nájsť spoľahlivú firmu – dodávateľa – ktorý robí kvalitné výrobky, precíznu montáž a je cenovo aj termínovo prijateľný. To boli a sú naše hlavné kritéria, pri výbere partnerov. Všetkých sme vyskúšali na našich realizáciách a môžeme sa za nich zaručiť. Ak je dodávateľ nový a nemá ešte dostatok realizácií, povieme vám to.

Návrh interiéru je veľmi dôležitý. Preto sme vytvorili spoločnosť ModerneByvanie.sk. Naši interiérový dizajnéri spolu s architektkami vymyslia a navrhnú dizajn interiéru skôr, ako čokoľvek zrealizujeme.

Návrh a dizajn interiéru

Ak máte záujem o vstavené skrine na mieru, vieme ich navrhnúť, pripraviť a namontovať už počas stavby domu. Stačí ak pri špecifikácii domu oslovíte naše architektky. Máme detailné výkresy našich domov, preto bude návrh a rozpočet zodpovedať výslednej realizácii. Skrine sa samozrejme vyrobia až po zameraní skutočných rozmerov v dome.

Kuchynská linka a vstavané skrine Lamont

Naši šikovní partneri Vám môžu zrealizovať aj kuchyňu, knižnicu, pracovňu či destkú izbu – všetko pomerajú a navrhnú podľa Vašich požiadaviek a na mieru Vášmu domu. Nábytok si vyrábajú sami, preto Vám budú vedieť poradiť s materiálmi, kovaniami a ďalšími detailami, ktoré predĺžia životnosť Vášho nábytku a zaručia jeho dokonalú funkčnosť. Najväčšiu radosť im urobíte, ak im zveríte všetky netradičné zostavy a nábytky v dome. Len tak Vám predvedú, prečo ich majú klienti radi.

Moderný nábytok na mieru

Ak máte záujem o nábytok na mieru, vieme ich navrhnúť, pripraviť a namontovať už počas stavby domu. Stačí ak pri špecifikácii domu oslovíte naše architektky. Máme detailné výkresy našich domov, preto bude návrh a rozpočet zodpovedať výslednej realizácii. Skrine sa samozrejme vyrobia až po zameraní skutočných rozmerov v dome.

Šikovní partneri

Naši šikovní partneri Vám môžu zrealizovať aj kuchyňu, knižnicu, pracovňu či destkú izbu – všetko pomerajú a navrhnú podľa Vašich požiadaviek a na mieru Vášmu domu. Nábytok si vyrábajú sami, preto Vám budú vedieť poradiť s materiálmi, kovaniami a ďalšími detailami, ktoré predĺžia životnosť Vášho nábytku a zaručia jeho dokonalú funkčnosť. Najväčšiu radosť im urobíte, ak im zveríte všetky netradičné zostavy a nábytky v dome. Len tak Vám predvedú, prečo ich majú klienti radi.

Krbové kachle so zľavou

Veľmi populárne sú v našich drevostavbách malé doplnkové zdroje vykurovania na tuhé palivo. Do väčšiny domov Vám postačia krbové kachle s výkonom 4 až 7 kw. Preto sme všetkým našim klientom zabezpečili zľavu na kvalitné krbové kachle a v prípade záujmu odporučíme aj šikovné krbové štúdiá. Všetky informácie aj katalóg kachlí nájdete opäť na www.modernebyvanie.sk

Svietidlá a návrh osvetlenia

Väčšinu vnemov vnímame zrakom a svetlo tak zohráva významnú úlohu v našom živote. V interiéri, ale ani exteriéri sa dnes už nevyhneme umelému osvetleniu, preto by sme mali dbať na kvalitné a priestoru zodpovedajúce osvetlenie. Preto pre našich klientov zabezpečuje návrhy osvetlenia a poradenstvo pri výbere vhodných svietidiel skúsený projektant, ktorý robí zo svetlom celý profesionálny život. Okrem návrhu a poradenstva získajú naši klienti aj výraznú zľavu na svietidlá, preto ho radi odporúčame.

Ponúkame riešenia aj pre exteriér

Zabezpečíme vám realizáciu drobných stavieb pri dome – terasy, pergoly, terénne úpravy, chodníky, oplotenia a návrh a realizácia záhrady.

Terasy, pergoly a altánky

Staviame moderné drevostavby a práca s drevom nás baví. Drevené terasy, obklady a sedenia, plus ďalšie drevené stavby do Vašej záhrady od výmyslu sveta Vám zabezpečíme prostredníctvom zohranej dvojice skúseného stolára a šikovného architekta, ktorí Vám zabezpečia od návrhu, cez materiál až po výrobu naozaj všetko.

Chodníky, brány a oplotenie

Ploty, spevnené plochy ako chodníky, garážové stánie, schody, terasy, terénne a ďalšie stavbárske práce potrebné v okolí domu vieme spoľahlivo zabezpečiť na západnom Slovensku, prostredníctvom nášho prevereného dodávateľa. Ukážky jeho práce si môžete pozrieť v okolí vzorového domu naživo, alebo na našej stránke.

Záhradné a terénne úpravy okolia domu

Po nasťahovaní sa do Vášho nového domu Vám toho bude ešte veľa chýbať, ale už budete konečne vo svojom.

Largo 98 - Marchegg

Príklady realizácie interiéru našou dcérskou firmou ModerneByvanie.sk a jej partnermi.

Kam ďalej

null

8 dôvodov

Prečo stavať drevostavbu s RD Rýmařov

null

Krok za krokom

čo všetko musíme urobiť pred a pri stavbe domu

null

Služby pre Vás

O všetko sa postaráme!

null

Dispozičné zmeny zadarmo

Bezplatné úpravy vybraného projektu projektu domu, štúdia a kalkulácia

null

Čím sú naše domy výnimočné

Čo všetko je v cene domu?

null

Individuálny návrh domu

Návrh montovaného domu na mieru podľa vašich požiadaviek