Čo všetko je v cene domu?

Viete, že v cene domu je projektová dokumentácia a dispozičné úpravy domu na mieru?

Viete, že máme jednu z najlepších výbav už v cene domu?
A viete, že cena domu je vždy konečná a garantovaná?

Každý náš klient si môže zvoliť vybavenie domu podľa vlastného výberu. Neobmedzujeme vás na 2-3 druhy vybavenia podľa nášho výberu. Aby sme však mohli vytvoriť cenník domov, navrhli sme tkzv. STANDARD – vybavenie domu, ktoré je v cene domu. Po čase k nemu pribudlo vybavenie HOTOVÝ DOM a INDIVIDUAL.
Pozrite si čo všetko je v cene domu – prejdite myšou po obrázku na jednotlivé ikonky a zobrazia sa jednotlivé špecifikácie vybavenia domu:

Cenník montovaných domov

Aktuálny cenník našich montovaných domov.

V cenníku sú ceny domov na kľúč a v príslušnom type vybavenia.
Je jedno aké vybavenie si zvolíte, vždy máte nasledujúce možnosti:

  • ak si ponecháte stanovený štandard, neplatíte nič navyše
  • ak si vyberiete nadštandardné vybavenie alebo iné, vlastné vybavenie, v rozpočte sa zobrazí jednoducho a prehľadne – pôvodný štandardný predmet sa odpočíta a nový, nadštandradný, ktorý budeme dodávať my, sa pripočíta.

U nás v Showroome, alebo na Vzorovom dome si vyskladáte výbavu domu podľa vlastného výberu. Každý náš dom je preto prispôsobený individuálnym požiadavkám jeho majiteľov a je originál – Váš originál.

Ďalšie možnosti vybavenia a dokončenia našich domov

Nadštandardné vybavenie domu – vybavenie navyše a podľa vášho želania

Štandard vybavenia domov od RD Rýmařov je vysoký, ale na výber máte samozrejme ďalšie prvky vybavenia domu, ktoré vám radi zabezpečíme a namontujeme.

Sú to najmä rôzne typy zdrojov a systémov (napr.podlahový) vykurovania, vonkajšie a vnútorné tienenie okien, rekuperácia, chladenie a ďalšie technológie, drevené okná, kuchynská linka, šatníky a ďalšie zariadenia domu na mieru.

Pozrite si ďalšie možnosti nadštandardného vybavenia našich domov:

Stavba hotového domu – domu na dokončenie svojpomocne

S domom na dokončenie získate od nás takmer hotovú stavbu, na Vás bude dokončenie posledných detailov. Položíte si dlažby a podlahy, urobíte obklady a namontujete sanitu, či sprchový kút. Dom si vymaľujete a namontujete interiérové dvere. Ak to zvládnete, odmenou bude pre Vás priaznivejšia cena domu. Ak máte obmedzený rozpočet a časom budete získavať ďalšie financie, môžete si takto postupne Váš dom dokončovať.

Ale upozorňujeme vás, že vzhľadom na šikovnosť našich majstrov a referencie zákazníkov ktorí majú od nás domy na kľúč, takmer nikomu nerobíme dom na dokončenie – 99% domov odovzdávame hotových na kľúč.

Najvyššia výhoda je garantovaná pevná cena!

Jedným z hlavných dôvodov prečo si nás vybrať je nízka a grantovaná cena domu. Znamená to, že cena domu uvedená v cenníku je konečná a je garantovaná minimálne 1 rok. Podpisom zmluvy sa cena domu fixuje a je platná až do odovzdania kľúčov od dokončeného domu.

Dom na kľúč vám vyrobí, postaví a odovzdá naša materská firma RD Rýmařov, za ktorú hovoria viac ako 50-ročné skúsenosti a viac ako 26-tisíc realizácií!

Čo všetko obsahuje vybavenie domu na kľúč v štandarde?

Štandard vybavenia domov od RD Rýmařov je vyšší na aký ste zvyknutí od firiem na Slovensku a poskytuje kvalitné a komfortné bývanie. Vyberáme vždy tie kvalitnejšie a trvácnejšie produkty, pretože sme zodpovední za dom ako celok a tým pádom za všetky prípadné reklamácie.

Subdodávateľmi každého prvku v dome sú overení výrobcovia a väčšina z nich poskytuje aj predĺženú záruku. Pozrite si vybavenie našich domov, ktoré u nás automaticky získavate v cene domu STANDARD.

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 montovaných domov v ponuke

null

Cenník

cenník montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií