Montované domy na kľúč – katalóg montovaných domov so základovou doskou v ceneBungalovy, ale aj poschodové domy, menšie domy do 90m2, ale aj inteligentné domy – naša ponuka domov so základovou doskou v cene je rozsiahla.  Tieto domy majú už v cene všetko čo potrebujete – aj základovú dosku a kompletné vybavenie interiéru. Stačí si priviezť nábytok a môžete bývať.

Domy odovzdávame kompletne dokončené a pripravené na nasťahovanie. V prípade vašeho záujmu vám vybavíme aj stavebné povolenie, poradíme kde a ako financovať dom a zabezpečíme aj návrh a výrobu nábytku na mieru. Vstavaný nábytok, ako kuchynské linky a šatník vám dodáme takisto spolu s domom – stačí si ho objednať.

Montované domy na kľúč – domy so základovou doskou v cene

Využite akciovú ponuku domov na kľúč a získajte základovú dosku takmer zadarmo!

Bungalov 112

Bungalov 83 V

(Largo 98), 4+kk, 83m2

Bungalov 90

(Largo 110), 110m2, 4+1

Bungalov 72 R

(Rohe 90), 72m2

Bungalov 72 S

(Largo 90), 90 m2, 3+kk

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Family 127

(Rohe 101), 5+1+garáž, 127(+19) m2

Bungalov 83 R

(Rohe 98), 4+kk, 83m2

Ak sa vám zapáčil niektorý s domov so základovou doskou v cene – stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o komplexné zabezpečenie stavby na kľúč. Ponúkame takmer všetky služby spojené so stavbou na kľúč a vy si môžete vybrať ich rozsah a objednať si tie, ktoré potrebujete.

Okrem štandardných služieb ponúkame najmä bezplatné úpravy projektovej dokumentácie domu, poradenstvo architekta pri výbere domu a vhodného pozemku, pomoc pri výbere vhodných technológií pre dom a zabezpečenie doplnkovej projektovej dokumentácie potrebnej na stavebné konanie.

Prečo si vybrať dom so základovou doskou?

Pretože je to naozaj montovaný dom na kľúč – so všetkým čo potrebujete. A hlavne preto, že cena domu je akciová a porovnateľná s domami bez základovej dosky. Základové dosky navyše zhotovuje náš dvorný dodávateľ a zodpovednosť za dosku preberáme my – dodáme vám celý montovaný dom na kľúč – vrátane základovej dosky!

Preto neváhajte – získajte montovaný dom na kľúč naozaj výhodne a rýchlo!

Dohodnite si s nami stretnutie a do pár mesiacov môžete bývať. Vyberieme vhodný dom, pripravíme projektovú dokumentáciu, postavíme základovú dosku a zmontujeme a dokončíme dom na kľúč. Vy sa len nasťahujete – naozaj staviame s radosťou!

Mohlo by vás zaujímať

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií