Vybavenie domu STANDARD

Rozsah vybavenia domu na kľúč "STANDARD"

Na tomto obrázku vám prinášame základný prehľad vybavenia, ktoré u nás automaticky získavate v cene domu STANDARD. Použite myš, alebo ťuknite po dotykovej obrazovke.

Vybavenie STANDARD

Štandardné vybavenie domu sme vytvorili najmä preto, aby sme dokázali urobiť presnú a garantovanú cenu na dom –  danej výbave.

Je vyhovujúca a postačuje na plnohodnotné využívanie domu – viac ako 30% domov postavíme v štandardnom vybavení.

Štandardné vybavenie si však môžete zmeniť tak, ako vám to bude vyhovovať. Na výber máme veľmi veľa možností, farebných variácií aj rôznych produktov.

Štandard vybavenia domov od RD Rýmařov je vyšší na aký ste zvyknutí na Slovensku a už v základe poskytuje kvalitné a komfortné bývanie.

Vyberáme vždy tie kvalitnejšie a trvácnejšie produkty, pretože sme zodpovední za dom ako celok a tým pádom za všetky prípadné reklamácie.

Subdodávateľmi každého prvku v dome sú overení výrobcovia a väčšina z nich poskytuje aj predĺženú záruku.

Otvorte si zoznam štandardného vybavenia nášho domu na kľúč.

Pre nás je veľmi dôležité, kto a v akej kvalite pre nás dodáva výrobky a materiály, ktoré sú súčasťou domu. Okrem certifikátov o zdravotnej nezávadnosti a vhodnosti pre drevostavby požadujeme aj množstvo realizácií, resp.skúseností a neposlednom rade aj funkčný záručný a pozáručný servis.

Čo všetko je v cene domu na kľúč?

Každý náš klient si môže zvoliť vybavenie domu podľa vlastného výberu. Aby sme mohli vytvoriť cenník domov, navrhli sme tkzv. STANDARD – štandardné vybavenie domu, ktoré je v cene domu. Náš “štandard” je jeden z najlepších na trhu – pozrite sa čo všetko už máte v cene domu vyhotovenia STANDARD, ECONOMY a SMART.

V nasledujúcom zozname nájdete vybrané služby, kvalitné materiály a prvky výbavy do vášho nového domu. Toto vybavenie je od preverených výrobcov, resp.svetových značiek a je v cene domu – to znamená, že sa nemusíte o nič starať a nič priplácať navyše.

ZOBRAZIŤ - ďalšie vybavenie v cene domu na kľúč

Stiahnite si rozsah vybavenia domu na kľúč 2017

Spolu so zákazníkmi zariaďujeme aj interiéry našich drevostavieb a takmer všetci klienti si vybrali zo širokej ponuky podlahových krytín QuickStep. Mňa teší, že okrem množstva dekorov je na modely ELIGNA aj 10 ročná záruka na oderuvzdornosť
Annaarchitekt ModerneDomy.sk
Výbornou pomôckou a ochrancom drevodomu je eVodník a filter vody. Okrem ochrany pred vytečením vody do domu - pri poruche zastaví hlavný prívod - filter zachytí aj množstvo nečistôt vo vode a ľahko sa čistí, takže ho klienti radi využívajú.
Radekprojektant TZB z RD Rýmařov

Vybavenie domu podľa vlastného výberu?

Žiaden problém! V dnešnej dobe sú možnosti voľby nadštandardnej výbavy domu prakticky neobmedzené. Dodávateľov vyberáme a odporúčame na základe našich dobrých skúseností s kvalitou ponúkaných výrobkov, ktorá je pre nás prvoradá.
Množstvo realizácií (staviame až 500 domov ročne) dokáže spolupracujúce firmy dokonale preveriť a preto vieme, že sa na našich našich partnerov dá spoľahnúť.

Nadštandardná výbava pre váš dom

Máme mnohoročné skúsenosti so stavbou montovaných domov na kľúč, preto sme vybrali a dodávame nasledujúce vybavenie:

Ako vyzerá dom, keď ho odvzdávame?

Fotogaléria interiérov pri odovzdávaní našich domov klientom, kde uvidíte už zabudované najzaujímavejšie prvky štandardnej výbavy na kľúč.

Chcete sa čokoľvek opýtať k výbave domu v cene? Čo sa dá zmeniť? Nahradiť? Čo si môžete dodať sami a na čom ušetríte? Napíšte nám, ďakujeme!

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 23 - 12 = ?
Enter the equation result to proceed

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 montovaných domov v ponuke

null

Cenník

cenník montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií

Menu