Naše služby pre vás

O všetko sa postaráme, vy sa len nasťahujete do dokončeného domu!

ModerneDomy.sk sú slovenské zastúpenie firmy RD Rýmařov.

Sme tu pre vás a dokážeme sa postarať o všetko, čo budete potrebovať pri stavbe vášho montoveného domu.

Sme tu pre vás

Pomôžeme vám zvoliť správne parametre domu vzhľadom na vaše požiadavky a možnosti vášho pozemku. Vysvetlíme vám výhody a nevýhody bungalovu aj poschodového domu, aká je úsporná orientácia domu, naučíme vás kde ušetriť pri stavbe domu a ako ušetriť pri prevádzke domu.
A navyše, prezradíme Vám mnoho ďalších užitočných a praktických vecí, ktoré sme získali v praxi – počas výstavby viac ako 23 000 drevostavieb pre našich klientov.

Vyberiete si dom z katalógových projektov?

Ak si vyberiete z našich katalógových domov, ušetríte hneď 2x. Nemusíte si dať navrhnúť štúdiu (alebo kupovať iný projekt), podľa ktorej budeme vedieť urobiť projekt a rozpočet domu.

Okrem toho budete okamžite vedieť aká je cena domu a ušetríte tak čas na kalkulácie a úpravy štúdie, čo opravy projektov pri vám nevyhovujúcej cene.

Vybrali ste si z katalógu ale potrebujete úpravy projektu?

Výborne, u nás totiž nepracujú obchodníci predávajúci domy, ale architekti, ktorí pre vás urobia všetky úpravy domu podľa vašich požiadaviek. A tá najlepšia informácia? Zadarmo!

Veríme, že ak si u nás vytvoríte dom podľa vašich požiadaviek a pri stavbe vám budú radiť odborníci na montované domy – naši architekti – nebudeme potrebovať obchodníkov. Veď dom nie je o obchodovaní, ale hľadaní toho najlepšieho bývania pre vás a vašu rodinu.

Preferujete individuálny dom na mieru?

Budeme veľmi radi, ak si získame vašu dôveru a zveríte nám návrh vášho budúceho domu na mieru. Okrem toho, že máme skúsenosti s návrhmi a najmä výstavbou montovaných domov, dbáme pri návrhoch aj na maximálne využitie danosti pozemku, úspor pri výstavbe a najmä prevádzke domu ako aj na zdravotné aspekty bývania. Ako prebieha stretnutie s architektom a čo všetko si pripraviť?

Chete vedieť o našich službách viac? Dohodnite si nezáväznú bezplatnú konzultáciu už dnes

Urobte to hneď, veď to trvá len pár sekúnd.

Máte špecifické požiadavky na vybavenie domu a technológie?

Chcete ekologické a ekonomické bývanie? Chcete mať v dome zdravý vzduch a pritom “neprevetrať” teplo? Nechcete sa v lete v dome “variť”? Chcete platiť za energie oveľa menej ako rodičia?

Všetky tieto a ďalšie požiadavky patria dnes k štandardnému pohľadu na prevádzku moderného domu. Je pre nás úplne samozrejmé zohľadniť ich a keďže to robíme už pár rokov, nazvali sme aj našu spoločnsoť ModerneDomy.sk

Nemáte čas na riešenie osadenia domu a pripojenia na inžinierske siete?

Ponúkame Vám realizáciu všetkých doplnkových projektov k spodnej stavbe domu, ako aj doplnkové projekty k realizácií okolia domu. Na všetky tieto projekty majú naši klienti zľavy.

Okrem toho ponúkame prostredníctvom partnerov aj ostatné služby potrebné pri stavbe domu: geológa, geodeta, stavebný dozor, statický posudok, požiarnu správu, revízne správy atď.

Ste časovo zaneprázdnený a potrebujete výstavbu domu na kľúč?

Nie je na kľúč ako na kľúč. Pretože staviame už viac ako 46 rokov, zohľadňujeme požiadavky klientov a v cene našich domov je naozaj všetko, čo potrebujete nato, aby ste sa nasťahovali. Stačí si prieviezť nábytok a môžete bývať.

Ak sa Vám ceny domov “na kľúč” zdajú drahé, pozrite si, čo máme v cene domu na kľúč my a čo naša konkurencia. Na Slovensku totiž na kľúč niekedy znamená dokončený holodom. U nás na kľúč znamená, že v cene domu je napr. aj WC na stavenisku, likvidácia odpadu a kľučky na dverách, nielen tie kľúče 🙂

Staviame domy na kľúč. A to nie je všetko!

Nechcete ešte rok po sťahovaní bývať bez záhrady, chodníkov a bez plota?

Kto by chcel, že? Ale často k tomu nútili našich klientov vysoké ceny dodávateľov. Veľa z Vás sa stretlo aj s neodbornosťou a zlým prevedením doplnkových stavieb, dokonca aj s poškodením domu pri týchto doplnkových prácach.

Preto sme zriadili servis z našich preverených a cenovo prijateľných dodávateľov. Ešte nedokážeme ponúknuť úplne všetko, ale momentálne vieme pre Vás zabezpečiť:

  • realizácia spevnených plôch a oplotenie domu (chodníky, obrubníky, ploty)
  • zemné práce (presuny a rovnanie zeme minibagrom v rámci pozemku)
  • terasy a pergoly (naši stolári sú špecialisti na drevené pergoly)
  • carport (drevený prístrešok, alebo pergolu so spevnenou parkovacou plochou)
  • záhradnú architektúru (návrh záhrady a závlahy a jej realizáciu)
  • realizácia spevnených plôch a oplotenie domu (chodníky, obrubníky, ploty)
  • zemné práce (presuny a rovnanie zeme minibagrom v rámci pozemku)
  • terasy a pergoly (naši stolári sú špecialisti na drevené pergoly)
  • carport (drevený prístrešok, alebo pergolu so spevnenou parkovacou plochou)
  • záhradnú architektúru (návrh záhrady a závlahy a jej realizáciu)

Na všetky služby od našich partnerov máte ako naši klienti zľavy – všetky informácie nájdete už čoskoro v programe Moderné Výhody.

Veríme, že ak staviame domy na kľúč, nemôžeme ich ponúkať bez základovej dosky, podkladov na stavebné povolenie a ďalších doplnkových služieb.
Všetky služby sme preto rozpísali a pridali k nim ceny, aby ste mali prehľad a vedeli sa sami rozhodnúť, čo necháte na nás a čo si dokážete zabezpečiť sami, alebo prostredníctvom známych.

To však neznamená, že stavba domu sa vám predraží. Práve naopak – vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam a množstvu realizácií vám vieme poradiť a napokon ušetríte!

Pozrite si prosím, čo všetko je v cene domu a porovnajte nás s konkurenciou

Ak máte akékoľvek otázky k ponuke služieb alebo k cene domov na kľúč, pošlite nám ich napríklad cez tento formulár.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 18 + 14 = ?
Enter the equation result to proceed

Kam ďalej

null

8 dôvodov

Prečo stavať drevostavbu s RD Rýmařov

null

Krok za krokom

čo všetko musíme urobiť pred a pri stavbe domu

null

Služby pre Vás

O všetko sa postaráme!

null

Dispozičné zmeny zadarmo

Bezplatné úpravy vybraného projektu projektu domu, štúdia a kalkulácia

null

Čím sú naše domy výnimočné

Čo všetko je v cene domu?

null

Individuálny návrh domu

Návrh montovaného domu na mieru podľa vašich požiadaviek

Menu