Zdravé, ekologické a ekonomické

Naše montované drevodomy spĺňajú všetky požiadavky kvalitných drevostavieb.

ModerneDomy.sk predstavujú inovatívny certifikovaný stavebný systém suchej výstavby domov na báze ľahkej prefabrikácie dreva, určený na stavbu nízkoenergetických a pasívnych moderných domov od firmy RD Rýmařov, ktorú na Slovensku zastupujeme.

Bývajte zdravo a v súlade s prírodou

Steny rýmařovských domov sú zdravotne nezávadné, ekologické a aj ekonomické. Základnú konštrukciu tvorí ošetrené smrekové a jedľové drevo. Zateplenie prírodná minerálna vlna a dosky uzatvárajúce celú konštrukciu sú tiež na prírodnej báze – ich základom je drevovlákno a pojivo sádra. Všetko prírodné a zdraviu neškodné materiály! Konštrukcia domu udržuje prijateľnú klímu, zdravý a čistý vzduch a vytvára zdravé prostredie v dome.

Ekologické technológie

Zdravotnú neškodnosť, kvalitu použitých materiálov, výroby a montáže má spoločnosť potvrdenú prísnymi Európskymi certifikátmi kvality. Navyše certifikát PEFC zaručuje, že drevo použité na výrobu domov pochádza z lesov s trvalo udržateľným hospodárením. Správame sa ekologicky – okrem toho že plníme záväzky kyótskeho protokolu o minimalizovaní emisií, preferujeme minimálne odpady a spracovávame takmer všetku surovinu.

Ušetrite dvakrát – na cene domu a aj na prevádzke

Vďaka kvalitnej konštrukcii steny spĺňajú rýmařovské domy parametre nízkoenergetického domu už v štandarde a to bez nárokov na dodatočné zatepľovanie. Váš moderný dom tak ušetrí 60-80% energie oproti bežným domom. Na želanie klienta je možné dodanie domu v pasívnom prevedení so špičkovými technológiami a ušetriť môžete oveľa viac.

Čo všetko robíme, aby ste stavali s radosťou?

Ceny domov patria v konečnom výsledku medzi tie lacnejšie na trhu.

Stačí ak si porovnáte, čo všetko je v cene domu a pridáte skutočnosť, že vám ho dodáme bezstarostne na kľúč. Áno, na trhu sú fantastické ponuky od 600 eur na m2 alebo domy za 30tisíc, ale vždy napokon zistíte, že to ani zďaleka nie je hotový dom. Myslite na to, že dokončovanie a dorábanie domu na kľúč je najnáročnejšie na dodržanie termínov a cien. Vieme, že výdavky po 500 eur za práce tak nebolia, ako celá cena na kľúč. Ale ak ich napokon spočítate….

Kvalita nášho montovaného domu je prvoradá!

Výroba Vášho domu v jednej z najmodernejších hál v Európe a precízna stavba domu, preverená viac ako 50-ročnými skúsenosťami a potvrdená 30-ročnou zárukou, Vám garantujú sľubované ekologické parametre a tepelnú pohodu Vášho moderného domu. Certifikované materiály a ich správne použitie v konštrukcii domu vytvoria vo výsledku zdravé prostredie, v ktorom sa vám bude oveľa lepšie dýchať a žiť.

Stavajte s radosťou!

To najlepšie na koniec 😉 Možno ste výhody rýmařovských domov poznali už v minulosti, ale nemohli ste si takýto dom postaviť na Slovensku. Preto sme sa rozhodli zmeniť to a vybudovať zastúpenie tejto najlepšej českej firmy aj u nás. Preto sa snažíme urobiť všetko pre to, aby bola stavba domu čo najpríjemnejšia a všetko fungovalo ako má. Okrem výnimočného domu na kľúč potrebujete aj všetky služby na kľúč.

Kam ďalej?

null

Materiály montovaného domu

Dokonale vysušené drevo, sádrovláknité dosky a izolácia

null

Steny našich domov

Aké typy stien sú v našich drevodomoch?

null

Konštrukcia drevodomu

Steny, priečky, podlahy, stropy a strecha? Čo ešte tvorí dom?

null

Certifikáty

Máme Európsky certifikát. Aké ešte potvrdenia kvality máme?

null

Ekologické a ekonomické

Zdravé montované domy. Myslíte, že stena nášho domu sa môže jesť?

null

Výhody drevostavby

Prečo si postaviť modernú drevostavbu a nie OSB dom?