Kvalita a certifikáty

Spĺňame všetky požiadavky prísnych európskych noriem
Kladieme veľký dôraz na ekologickú výstavbu v súlade s trvalo udržateľným spôsobom života. Materiály z ktorých je vyrobený váš moderný dom, sú obnoviteľné, ľahko likvidovateľné a zdravotne neškodné.
Naše moderné domy Vám zabezpečia nielen kvalitné bývanie, ale aj zhodnotenie vašej investície a istotu do budúcnosti, pretože ich hodnota v čase neklesá.  Certifikáty a značky akosti potvrdzujú Rýmařovským domom dlhú životnosť a viaceré prednosti v porovnaní s klasicou výstavbou.
Naše montované domy spĺňajú všetky požiadavky tuzemských a prísnych Európskych noriem. Aké certifikácie vlastní náš dom?

Nemecká asociácia pre dohľad nad kvalitnou akosti montovaných stavieb

Špičkovú kvalitu výroby a montáže domov potvrdzuje znak kvality RAL, ktorý udeľuje Spoločnosť pre dohľad nad kvalitou akosti montovaných stavieb. (http://www.ral-guetezeichen.de) Proces certifikuje odborná komisia a certifikát je nutné pravidelne obnovovať, preto si môžete byť istý, že v kvalite montáže nepoľavujeme.

Európsky certifikát kvality ETA podľa ETAG 007

Dôkazom kvality výrobkov vhodných pre Európsky trh je aj certifikát zhody s Európskym technickým schválením ETAG 007, ktorý spoločnosť RD Rýmařov získala ako vôbec prvý výrobca montovaných domov v Českej republike.

Energetický certifikát

Získanie Energetického certifikátu je potvrdením, že naše domy partia do kategórie Energeticky úsporných domov. Ku každému projektu dostanete aj Energetický preukaz Vášho domu.

ISO 9001

RD Rýmařov má aj certifikovaný systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001.

PEFC – naše drevo pochádza z lesov obhospodárovávaných trvalo udržatľným spôsobom

Tento Certifikát spotrebiteľského reťazca dreva/lesných produktov uvádza, že drevo pre naše domy pochádza z riadneho hospodárenia – teda z lesov obhospodárovávaných trvalo udržatľným spôsobom Väčšina spracovaného dreva pochádza zo Slovenskej a Českej republiky a z Nemecka.

Nadácia Dřevo pro život

Členovia nadácie deklarujú zodpovednosť vlastníkov a správcov lesov a spracovateľov dreva za ekologickú stabilitu krajiny a za sociálne a ekonomické perspektívy rozvoja životnej úrovne ľudí vo vidieckych oblastiach. www.drevoprozivot.cz

Ocenenie Staviame ekologicky

Toto ocenenie dostali stavebné projekty realizované s ohľadom na požiadavky ochrany životného prostredia. Ocenenie dokazuje, že investičné a stavebné činnosti môžu byť aj ohľaduplné, šetrné, úsporné a pritom moderné.

Potvrdením kvality moderných domov sú tieto certifikáty pre RD Rýmařov. Preto si môžete byť istý, že kvalita a spôsob výroby Vášho domu je jeden z najlepších a zároveň najšetrnejších v Európe a Váš moderný dom bude moderný aj v budúcnosti.

Kam ďalej?

null

Materiály montovaného domu

Dokonale vysušené drevo, sádrovláknité dosky a izolácia

null

Steny našich domov

Aké typy stien sú v našich drevodomoch?

null

Konštrukcia drevodomu

Steny, priečky, podlahy, stropy a strecha? Čo ešte tvorí dom?

null

Certifikáty

Máme Európsky certifikát. Aké ešte potvrdenia kvality máme?

null

Ekologické a ekonomické

Zdravé montované domy. Myslíte, že stena nášho domu sa môže jesť?

null

Výhody drevostavby

Prečo si postaviť modernú drevostavbu a nie OSB dom?