Sťahujete sa do 30 dní!

Takto vyzerá práve dokončený dom 14-ty deň stavby!
Presná a inovatívna technológia výroby domu v modernej hale a precízna certifikovaná montáž nám umožňujú odovzdať Vám kompletne hotový dom najneskôr do 30 dní.
Zaručujeme Vám, že najneskôr 30-ty deň sa môžete do Vášho nového domu naozaj nasťahovať. Pretože Vám ho odovzdáme nielen v stanovenom termíne, ale aj úplne dokončený, uprataný a obývateľný!

Dom na kľúč za 3 týždne? A hrubá stavba do 3 dní?

[cl-review quote=“Keď som to prvý krát počul na veľtrhu montovaných domov v Prahe, tiež sa mi to zdalo nemožné. Moja druhá myšlienka bola, že čo je rýchle, to je odfláknuté a nie dobré. Ale prečo potom tomuto systému výstavby rastie popularita vo vyspelých krajinách? Prečo sa napr. v Rakúsku a Nemecku postaví takmer polovica nových domov montovaných?“ author=“Povieme, čo za tou rýchlosťou je – nie každý môže totiž postaviť dom za 30 dní!“ occupation=““ type=“quote“ layout=“clean“]

Kvalitná technológia a dlhoročné skúsenosti

RD Rýmařov už viac ako 40 rokov vyvíja technológiu výroby montovaných domov v hale tak, aby bola čo najpresnejšia a najjednoduhšia, pri zachovaní všetkých dôležitých technologických a ekologických a parametroch domov. Dnes je táto certifikovaná technológia v zahraničí aj u nás, spolu so skúsenosťami RD Rýmařov základom pre naše kvalitné moderné montované domy.

Steny našich domov sú chránené prírodnými a nehorľavými fermacelovými panelmi. Vnútri je izolácia z minerálnej vlny a drevená nosná konštrukcia.

Hlavnou výhodou je však moderné vybavenie výrobnej haly. Počítačom riadené CNC stroje, dokážu presne narezať nielen drevo, ale aj upevniť panely a stena je hotová za pár minút a bez chýb a nepresností.

Všetky steny na bežný rodinný dom sú vyrobené za deň, potom sa osádzajú okná a robí sa ešte termofasáda. Hotové steny sa potom naložia na kamióny a dopravia na stavbu.

Na stavbe sa opäť certifikovaným spôsobom steny zmontujú. Domy u nás montujú naše vlastné partie z RD Rýmařov, ktoré postavia ročne 500 domov.

Vďaka príprave v hale, presným stenám a jednoduchému systému je potom dom zmontovaný veľmi rýchlo, čo znamená, že ušetríte dosť peňazí oproti bežnej výstavbe.

A to nie je všetko. Naši chlapi dokončia dom tak, že sa v deň odovzdania môžete sťahovať. Domy navyše môžeme zariadiť nábytkom vyrobeným na mieru.

Viete, že rýchla výstavba vám ušetrí peniaze?

Naozaj sa do 30 dní nasťahujete do dokončeného domu?

Ako vyzerá taký dokončený dom? Čo všetko stihneme a ako to bude vyzerať? Redaktorka českej televízie preverila naše sľuby! Ako to dopadlo? Všetko uvidíte na videu zo stavby domu Dimenze 96.

A ako ušetriť rýchlou výstavbou domu hneď trikrát?

Mohlo by vás ešte zaujať:

null

Výroba domu v hale

presná výroba je základom kvality našich domov

null

Sťahujete sa do 30 dní

ušetríte hneď 3 krát, dom sa naozaj oplatí postaviť rýchlo

null

Montáž domu na stavbe

certifikovaná montáž našimi zamestnancami - dom dokončíme do 30 dní

null

Odovzdanie a kolaudácia

dom odovzdáme hotový, dokončený a pripravený na kolaudovanie

null

30- ročná záruka

staviame viac ako 45-rokov, preto sa za naše domy môžeme zaručiť

null

Zodpovednosť

za dom sme zodpovední aj po odovzdaní, poskytujeme kompletný servis