Doprava domu zadarmo

Získajte zľavu na dopravu 3.000 € až 5 000 €

Ceny domov sú uvedené bez ceny za dopravu domu. Tú účtujeme podľa vzdialenosti na stavenisko, bez prípadných colných a dovozných poplatkov. Aby ste nemali obavy, že za dopravu zaplatíte veľa peňazí, pretože naše domy sa vyrábajú v Českej republike, máme dlhodobú zľavu na dopravu:

AKCIA doprava domu ZADARMO!  

Táto akcia platí pre každého zákazníka, ktorý dodrží splatnosti faktúr a dohodnuté termíny stavby a jej súčinností. Je limitovaná iba počtom km – zadarmo vozíme do 300 km.

Cena dopravy do 300km bude teda odpočítaná zo záverečnej faktúry ako zľava. Domy sa vozia z Rýmařova – zo severnej Moravy a táto akcia platí rovnako aj pre českých zákazníkov. Ak máte stavbu v Prešove, Košiciach, alebo na juhu Slovenska, Lučenec, Komárno, alebo za Prahou, či v Južných čechách, zaplatíte iba za dopravu nad 300km. 

Doprava a nakladanie

Nemajte však obavy, napríklad cena dopravy do Košíc pre jeden z našich najväčších domov bola 7250,- € s DPH a doprava do 300km so všetkými poplatkami a prestojmi je 5250,- € doplatok za 200 km bol teda 2000,- € (cenu za dopravu do 300 km + poplatky 5250,-€ sme podľa AKCIE neúčtovali).

Toto je najvyššia suma, akú kedy zákazník platil. Doplatok do Prešova bol 1000,- €, pretože bol dodaný menší dom, Do Lučenca 400,- €, do Zvolena, Banskej Bystrice, Tatier, Bratislavy, Dunajskej Stredy, na Záhorie, na Liptov – všade 0,-€

Väčšina našich zákazníkov má teda dopravu domu zadarmo. Stačí splniť vopred dohodnuté zmluvné podmienky – dodržať splatnosť faktúr a nepresúvať termín výstavby.

V prípade nejasností a otázok k doprave, nám napíšte, alebo zatelefonujte. A preverte si aj, koľko vám za dopravu bude účtovať konkurencia. Nejedného stavebníka táto informácia prekvapí, žiaľ často až potom, čo podpíše zmluvu 🙁

Prefabrikované panely z dreva sa nakladajú ešte vo výrobnej halenie priamo na kamióny. Doprava je na špeciálnych stojanoch a pod plachtou, teda panely sú v suchu.

Doprava a nakladanie
Doprava a nakladanie

O vykladanie na stavbe sa stará náš žeriavnik a viazač. Ak je to možné, z kamiónov priamo staviame. Jeden kamión je vyložený do 2 hodín, potom ho nahradí ďalší, s ďalšími panelmi. Iba v nevyhnutných prípadoch sa panel zloží dočasne na spevnenú plochu aby sa mohol následne umiestniť priamo na dom. 

Doprava a nakladanie
Doprava a nakladanie
Doprava a nakladanie

Mohlo by vás ešte zaujať:

null

Výroba domu v hale

presná výroba je základom kvality našich domov

null

Sťahujete sa do 30 dní

ušetríte hneď 3 krát, dom sa naozaj oplatí postaviť rýchlo

null

Montáž domu na stavbe

certifikovaná montáž našimi zamestnancami - dom dokončíme do 30 dní

null

Odovzdanie a kolaudácia

dom odovzdáme hotový, dokončený a pripravený na kolaudovanie

null

30- ročná záruka

staviame viac ako 45-rokov, preto sa za naše domy môžeme zaručiť

null

Zodpovednosť

za dom sme zodpovední aj po odovzdaní, poskytujeme kompletný servis