Bungalovy – katalóg prízemných montovaných domov na kľúč. Ponuka našich obľúbených domov Largo, ktorých postavíme ročne viac ako 100! Vyberiete si menšie bungalovy v cene už aj so základovou doskou, alebo obľúbené stredne veľké prízemné domy?

K dispozícii máme aj obdĺžnikový pôdorys na ideálny pozemok, úzke domy na malé pozemky, ale aj bungalov v pôdoryse tvaru L. Všetky domy je možné bezplatne upraviť podľa vašich potrieb a požiadaviek aby vyhovovali vašim potrebám a možnostiam vášho pozemku. Staviame z kvalitných a certifikovaných materiálov, vyrábame v hale a montáž robia naši zamestnanci. Kvalitu celej stavby potvrdzujeme 30-ročnou zárukou.

Bungalovy – montované domy na kľúč

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Ak sa vám zapáčil niektorý z týchto prízemných domov – stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o komplexné zabezpečenie stavby na kľúč. Ponúkame takmer všetky služby spojené so stavbou na kľúč a vy si môžete vybrať ich rozsah a objednať si tie, ktoré potrebujete.

Okrem štandardných služieb ponúkame najmä bezplatné úpravy projektovej dokumentácie domu, poradenstvo architekta pri výbere domu a vhodného pozemku, pomoc pri výbere vhodných technológií pre dom a zabezpečenie doplnkovej projektovej dokumentácie potrebnej na stavebné konanie.

Dohodnite si s nami stretnutie a do pár mesiacov môžete bývať. Vyberieme vhodný dom, pripravíme projektovú dokumentáciu, postavíme základovú dosku a zmontujeme a dokončíme dom na kľúč. Vy sa len nasťahujete – naozaj staviame s radosťou!

Mohlo by vás zaujímať

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií