Minidom pre váš dokonalý RELAX

Oddych a pohoda. Dokonalý únik zo stresujúceho života. Vypnite na dva dni a načerpajte potrebnú energiu – relaxujte. Naše mini domy vám to umožnia.

Minidom stvorený na príjemný WEEKEND

Užite si WEEKEND ako má byť! Vo vašom vlastnom dome, ktorý je útulný, príjemný a vonia drevom.

Minidom pre mladú rodinu ŠTART

Šikovný bungalov za veľmi prijateľnú cenu! Zdravé materiály, príjemný dizajn, kompaktný tvar, ale variabilný pôdorys.

Minidom WEEKEND

Malý dom, 2+kk, 37 m2

Minidom RELAX

Malý dom, 1+1+kk, 31m2

Minidom START

Malý dom, 2+kk, 50 m2

Prečo malé domy?

Robíme všetko preto, aby ste stavali a bývali s radosťou. Preto nás občas trápilo, keď sme začuli povzdych “toto nie je dom pre nás, je drahý”, alebo “tento dom je veľký, nemôžeme si ho dovoliť”. 

Preto sme navrhli menšie domy, ktoré však spĺňajú všetko čo klasický rodinný dom. Majú dostatočne veľkú obytnú miestnosť, aby sa tu zmestila rodina. Majú spálňu, kde nájdete po ťažkom dni pokoj a súkromie iba pre seba. Aby ste ich ľahko našli, nazvali sme ich “mini domy”, aj keď v interiéri poskytnú miesta dosť.  

Dôležité pre nás bolo, aby aj tieto malé domy boli trvácne – z kvalitných a certifikovaných materiálov, vyrábaných overeným postupom v hale na výrobnej linke a montované našimi zamestnancami. 

Veríme, že sme vás ceny týchto domov príjemne prekvapia a splnia vám vaše sny o bývaní v síce malom, ale kvalitnom dome, ktorý si nemusíte stavať svojpomocne a nemusíte sa o dom ani veľmi starať. 

                                                                                       Váš tím ModerneDomy.sk 

Menu