Montovaný dom Largo 98 v rakúskom Marcheggu

Naše montované domy staviame aj v Rakúsku. V polovici roku 2015 sme úspešne odovzdali ďalší moderný drevodom. Tentokrát sa jedná o vydarený typ bungalovu Largo 98, ktorý je postavený v Rakúskom Marcheggu a jeho majitelia sa stali jednými s mnohých šťastných vlastníkov tejto modernej drevostavby.

Rodinný dom Largo 98 disponuje veľkou škálou možných dispozičných úprav a preto vyhovuje takmer každej rodine.  Na kompaktnej pôdorysnej ploche sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, WC a priesraná obyvacia izba spojena s kuchyňou. Navyše veľkým lákadlom prečo sa rozhodnúť pre tento typ drevostavby je že v cene domu získavate aj základovú dosku.

Vkusný a praktický

Svojím architektonickým rázom nevytŕča z davu a kedže sú v Rakúsku kladené vyššie nároky na dodržiavanie regulatívov v závislosti od lokality. O to viac však dom pôsobí tak, akoby na ulicu patril a neruší príjemný ráz obce, pričom individuálne požiadavky klientov na farebnosť a architektonické stvárnenie detailov sme dodržali.

Medzi premyslené a praktické detaily určite patria skryté – vstavané exteriérové žalúzie, ktoré počas horúcich letných dní bránia nadmernému prehrievaniu interiéru domu.

Ďalším neoceniteľným detailom pri neriadenom vetraní je tiež sieťka proti hmyzu.

Praktický a vkusný detail, ktorým určite potešíte Vášho kominára pri revízií je nášľapný systém slúžiaci na bezpečný prístup ku komínovému telesu.

Naše domy dosahujú významných energetických úspor a to nielen vďaka skvelej izolácií ale tiež vďaka súčinnosti s modernou technológiou medzi, ktorú bezpochyby patrí aj tepelné čerpadlo Daikin Altherma založené na princípe vzduch-voda. Slúži na vykurovanie, chladenie a ohrev teplej vody. Pre viac informácií o danom systéme navštívte stránky výrobcu.

Ako vyzerá tento montovaný dom v rakúsku v interiéri?

Vojdime spolu dovnútra a pozrime sa. Veľké a priestranné zádverie ocení aj početnejšia návšteva.

Interiérové dvere od našej dodávateľskej spoločnosti Kasard vytvárajú vzájomný kontrast s podlahou.

Na obrázkoch vyššie môžete vidieť kúpelňu „ušitú“ na mieru podľa konkrétnych požiadaviek, zákazníka. Obklady a zariadenia sú dodávané naším patnerom Siko kúpeľne.

Komín Schiedel Parat v stropnom priestore, kotré poskytne dostatok priestoru na uskladnenie všetkých mimosezónnych, alebo momentálne prebytočných vecí.

Na pohodlný prístup na povalu slúžia schody JAP, ktoré spĺňajú protipožiarne aj tepelnoizolačné parametre. Pohľad na exteriér domu v deň odovzdania majiteľom:

Na záver by sme majiteľom tohto veľmi vkusného domu radi popriali príjemné a šťastné bývanie!

Autor projektu montovaného domu: ModerneDomy.sk, RD Rýmařov
Realizácia: ModerneDomy.sk, zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku
Všetky fotografie:  (c) ModerneDomy.sk