V dobe zdražovania odvážne ponúkame zľavu na domy aj garanciu zmrazenia cien do dokončenia stavby

Plánujete vlastné bývanie, ale bojíte sa drastického zdražovania materiálov a dlhých čakacích dôb? Teraz je ten správny čas urobiť prvý krok k vášmu vysnívanému domu. Aktuálne totiž môžete využiť našu výnimočnú ponuku a nech si počas leta zmraziť cenu vybraného domu a navyše vám k tomu dáme aj 3% zľavu zo základnej ceny domu. 

Drevostavby sa stávajú čoraz väčším hitom, a to predovšetkým vďaka výborným fyzikálnym a mechanickým vlastnostiam, ktoré sa vďaka moderným technológiám neustále vyvíjajú. Moderné drevostavby majú hneď niekoľko výhod ako sú napr. rýchlosť výstavby, šetrenie životného prostredia a dlhá životnosť.

Spoločnosť RD Rýmařov, ktorá patrí v súčasnosti medzi najväčších dodávateľov na českom trhu prichádza so zaujímavou, ba dokonca až odvážnou ponukou. Ak podpíšete zmluvu o budúcej zmluve do 30.9.2022 s realizáciou domu do 30.9.2023 ušetríte až 3% zo základnej ceny vybraného domu. Navyše počas leta získate súčasne garanciu ceny. To znamená, že sa nemusíte báť zdražovania, ale garantujeme vám cenu, ktorá je platná pri podpise zmluvy. Táto garancia ceny platí do 30.9.2022.

A čo ak cena materiálov drasticky stúpne? Garantujeme, že ak stúpnu o viac ako 20%, zaplatíte iba 7,5% ceny naviac. Nezmenené ceny tak platia až do termínu realizácie domu. Zmrazenie cien a akciu na zľavu 3% môžete kombinovať.

Garancia ceny domu – 1 ROK

Máte už vybraný svoj vysnívaný domov?

Istota ceny je dôležitá a to v dnešnej dobe platí dvojnásobne, pretože ekonómovia očakávajú zvyšovanie nielen úrokových sadzieb ale aj čoraz vyššiu infláciu. Ak sa chystáte stavbu financovať prostredníctvom hypotéky, máte istotu pevnej ceny domu a termínu, čo znamená, že môžete žiadať o úver v optimálnej výške. Pokiaľ sa rozhodnete pre dom z nášho katalógu, môžete bývať už o niekoľko mesiacov.

RD Rýmařov ako najväčší výrobca drevostavieb v Českej republike má totiž dostatočnú kapacitu, objem výroby a zásoby. Proces výroby a montáže je veľmi rýchly a preto základová doska môže byť hotová už za 14 dní a hrubá stavba za neuveriteľné 3 dni ! O mesiac sa tak môžete sťahovať do svojho vlastného domčeka.

Letná zľava -3% na dom

Neváhajte, čím skôr sa rozhodnete, tým skôr budete bývať vo vlastnom!

Kontaktujte nás telefonicky, alebo si dohodnite online stretnutie. U nás získate projektovú dokumentáciu domu na stavebné povolenie v cene domu. Zvyšok vám zabezpečíme a dohliadneme na komplexnosť, aby ste mali so stavebným konaním čo najmenej starostí.

Neváhajte, stavebné úrady momentálne klientov vybavujú aj s 2-3 mesačným oneskorením. Preto začnite čo najskôr.

Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
Fill out this field
Telefonický kontakt (nepovinné)
Fill out this field
23 - 2 = ?
Len pre overenie, či nie ste robot 😉
Enter the equation result to proceed