Dostatok miesta pre 5-člennú rodinu – to je Nova 78

Aj pri tomto dome sa naša architektka pohrala s dispozičnými zmenami tak, aby maximálne vyhovoval potrebám 5-člennej rodiny. Pôvodné riešenie sme upravili a dom zrkadlovo otočili, čo prinieslo lepšiu orientáciu voči svetovým stranám a užitočné priestorové výhody.
Montovaný drevodom Nova 78

Zachovali sme veľký obytný priestor, doplnili kuchyňu a vytvorili tak srdce domu. Rodina tu spolu bude tráviť najviac času. Nezabudli sme navrhnúť ani komín a miesto pre krbové kachle, ktoré zaručia príjemnú rodinnú atmosféru.

Montovaný drevodom Nova 78

Hlavný obytný priestor ešte dostane nový nábytok aj sedačku, ale kachle už sú na svojom mieste. 

Montovaný drevodom Nova 78

Vďaka dokonalému zatepleniu domu sa obytný priestor vykúri veľmi rýchlo. Preto sú krbové kachle situované v centrálnej polohe domu. Teplo z nich stúpa po otvorenom schodišti a dokáže tak vyhriať aj izby na poschodí. 

Priestor sme využili na 100% – architektka prispôsobila hluchý priestor pod schodmi a vytvorila tam technickú miestnosť. Vďaka tomuto šikovnému riešeniu sme pri rovnakej výmere získali väčšiu kúpeľňu s priestorom pre práčku. Ďalšou výhodou je zväčšená chodba, do ktorej sa teraz zmestí aj veľká skrinka na topánky, vešiak a šatníková skriňa.

Dve miestnosti naviac bez zväčšenia domu a zvýšenia ceny!

Na prízemí prebehla najväčšia dispozičná zmena a vznikla veľká izba, ktorá zatiaľ slúži ako pracovňa, resp. hosťovská izba. Keď deti vyrastú a každé bude chcieť svoju samostatnú izbu, je možné ju prerobiť na spálňu rodičov.

Pôdorys montovaný drevodom Nova 78

Poschodie tiež nezostalo bez úprav, architektka vymenila spálňu s detskou izbou tak, že väčšiu izbu nechala dvom deťom, ktoré budú dočasne v jednej izbe spolu. Zmenšením chodby na poschodí sme získali praktický šatník. Na poschodí nechýba ani kúpeľňa spojená s toaletou.

30-ročná záruka na montované domy

Kvalita našej práce je podporená nielen vynikajúcimi referenciami, ale aj dlhodobou zárukou.

Predstave budúcich majiteľov sme prispôsobili aj vonkajší dizajn. Zvolená svieža farba pozitívne naladí celú rodinu pri návrate domov.

Montovaný drevodom Nova 78

Pre mladú rodinu s tromi malými deťmi bolo podstatné, aby výstavba domu bola čo najrýchlejšia, najjednoduchšia a nestála ich veľa energie. Ďakujeme im za prejavenú dôveru a tešíme sa spolu s nimi z úspešne dokončeného domčeku.

Ak pre svoju rodinu hľadáte dostatok priestoru a súkromie pre každého jej člena, Nova 78 bude aj pre vás správnou voľbou.

Sťahovanie do 30 dní

Výstavba domu prebehla naozaj rýchlo. Na pripravenú základovú dosku sme za prvé tri dni zmontovali hrubú stavbu domu. V interiéri, ktorý sme aj tu vyhotovili na kľúč – teda okrem nábytku všetko – sme pokračovali ďalšie dva týždne.

Zopár fotografií z výstavby vám priblíži našu prácu.

Montovaný drevodom Nova 78 základová doska

Práve dokončená základová doska – ešte „odšalovať“ a môžeme montovať dom.

Montovaný drevodom Nova 78 priebeh stavby

Prvé steny sú už o 9.00 na mieste!

Montovaný drevodom Nova 78 priebeh stavby

Stropy ukladáme na dokončené prízemie. Je poludnie, stíhame podľa plánu.

Montovaný drevodom Nova 78 priebeh stavby

Schodište vyrábame tiež u nás v RD Rýmařov a je samonosné. Na stavbu príde zmontované a osádza sa tak, ako to vidíte na fotke. Už len dorobiť zábradlie 😉

Montovaný drevodom Nova 78

Druhý deň máme dom zvonku dokončený. Chlapi pokračujú v interiéri, strechári položia krytinu a fasádnici prídu už zajtra dokončiť fasádu. O š dni bude dom zvonku komplet hotový!

Katalóg montovaných domov

Zaujímajú vás naše ďalšie domy? Pozrite si ich všetky, alebo si stiahnite katalóg.

Menu