Drevodom Rohe 101 v Slovenskom Grobe

Tento moderný drevodom sa nám podarilo postaviť počas troch týždňov tesne pred Vianocami, aby klienti mohli tráviť Vianoce vo svojom novom dome. Všetko šlo veľmi rýchlo, aj stavebné povolenie, aj prípravy pozemku a základovej dosky, vďaka šikovným klientom. Tak sme si švihli aj my a aj miestny odborníci sa nestíhali diviť čo im to tu za pár dní na ulici vyrástlo 😉 Chcete mať hotový dom na kľúč do 30 dní?

Drevodom ktorý nevyzerá ako zrub

Ľudia majú o drevodomoch rôzne, často mylné predstavy a predsudky. Našťastie naši klienti poznali domy z pobytu v zahraničí a my sme im odporučení rodinným známym – stavbárom. Chceli od nás iba jediné – moderný drevodom mestského, ktorý nevyzerá ako zrub. Ideálne poschodový dom s rovnou strechou, dostatkom priestoru pre 4-člennú rodinu a nejakým skladom, či garážou.

Ani sme nemuseli veľa hľadať a vymýšľať. Tomuto zadaniu presne sadol náš dom Rohe 101, ktorý vychádza z jedného z najpredávanejších domov Nova 101. Naša architektka dom mierne prispôsobila požiadavkam budúcich majiteľov a už sme mohli pripravovať stavebné povolenie a stavbu.

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Juhozápadná strana domu s roletami na oknách. Fasáda je rozdelená dvoma povrchmi – tam kde je drevená, pribudne časom pergola nad terasu.

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Zastrešený vstup do domu je praktický a zväčšuje priestor pri vstupe

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Garáž je súčasťou domu a je už v základnej cene domu

Priestranný interiér drevodomu

Nielen izby na prízemí, ale aj na poschodí sú dostatočne priestranné, pretože majú vďaka plochej streche domu plnú výšku. Veľká obývačka s jedálňou pojme aj návštevy. Hostí potom viete ubytovať aj do praktickej pracovne na prízemí.

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Chodba na poschodí spája všetky izby. V nike je knižnica

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Komín so vtavaným krbom Schiedel Kingfire na prízemí v obývačke

Dom sme dodávali na kľúč, teda od projektovej dokumentácie na stavebné povolenie, cez stavbu základovej dosky až po finalizáciu interiéru, okrem nábytku, ten noví majitelia postupne kupovali už počas stavby 😉 Želáme príjemné bývanie!

Zaujíma Vás ako vyzerá katalógový dom ROHE?