ModerneDomy.sk

zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku
Sme slovenské zastúpenie RD Rýmařov. Našim cieľom je prinášať na Slovensko technológiu a typ výstavby, ktorý za posledné roky zmenil pohľad európanov na úsporné, rýchle a kvalitné bývanie.
Chceme každému záujemcovi o moderný dom umožniť bývanie v tom najlepšom dome – vo vlastnom. A s pomocou RD Rýmařov sa nám to už 5 rokov darí napĺňať.

“O všetko potrebné sa postaráme tak, aby ste si stavbu vášho domu naozaj užili. Veď na získanie vášho nového bývania chcete mať tie najlepšie spomienky.”

Pomôžeme vám so všetkým čo sa týka stavby vášho domu, zastrešíme celú komunikáciu s RD Rýmařov tak, akoby ste jednali priamo s výrobcom domu. Krok za krokom si prejdeme a vyberieme všetko vybavenie domu, pripravíme vám projekt a kalkuláciu a poradíme v procese získania stavebného povolenia.

<= náš team na teambuildingu na hrade Trenčín

Sme hrdí na to, že prinášame na Slovensko rokmi overenú kvalitu montovaných drevostavieb a môžeme zastupovať jednu z najúspešnejších firiem v tejto oblasti – RD Rýmařov.

Len preverené a kvalitné stavby nám môžu pomôcť šíriť na Slovensku dobré meno a osvetu v tomto odvetví a pomôžu nám naplniť náš cieľ: odbúrať obavy zo „stavania“ a ukázať, že dnes sa dá stavať dom aj s radosťou. Tak ako stavajú klienti RD Rýmařov v iných krajinách Európy.

„Veríme, že ak si u nás vytvoríte dom podľa Vašich požiadaviek a pri stavbe Vám budú radiť odborníci na montované domy – naši architekti – nebudeme potrebovať obchodníkov. Veď dom nie je o obchodovaní, ale hľadaní toho najlepšieho bývania pre Vás a Vašu rodinu.“

Ing. Robert Mazánikzakladateľ ModerneDomy.sk

Čo všetko pre vás zabezpečíme?

Náš dom Dragon 130 EVO vo Vrbne pod Pradědom

Kvalitné materiály, viac ako 50-ročné skúsenosti nielen s vlastnou výrobou, ale aj montážou, a viac ako 26 tisíc realizácií umožňujú firme RD Rýmařov postaviť dom do 30 dní a dať naň 30-ročnú záruku.

To všetko za vopred dohodnutú cenu. Žiadne nadpráce, dorábky, zmeny či úpravy ceny. Dom dostanú naši zákazníci taký, ako si ho vysnívali a objednali. Dokončený a uprataný, aby sa ihneď mohli nasťahovať.

Okrem našej starostlivosti a služieb budete mať k dispozícii tím odborníkov z RD Rýmařov, a to aj po nasťahovaní sa do domu. Tak ako je tu pre klientov už viac ako 50 rokov. Aby ste aj vy mohli potvrdiť, tak ako 23.000 klientov RD Rýmařov z celej Európy, že najlepšie domy sú postavené s radosťou!

Čo na nás oceňujú naši klienti?

Sme architekti so skúsenosťami priamo z výroby a montáže. Sme s vami počas celej prípravy stavby aj počas stavby. Pomôžeme vám zvoliť správne parametre domu vzhľadom na vaše požiadavky a možnosti vášho pozemku. Vysvetlíme vám výhody a nevýhody bungalovu aj poschodového domu, aká je správna orientácia domu, ako osadiť dom a naučíme vás, kde ušetriť pri stavbe a ako ušetriť pri prevádzke domu.

A navyše, prezradíme vám mnoho ďalších užitočných a praktických vecí, ktoré sme získali v praxi – počas výstavby stoviek drevostavieb pre našich klientov.

Vyberiete si z našej ponuky domov?

Máte hneď dve výrazné výhody – získate projekt domu zadarmo a hneď viete, koľko váš dom stojí – ušetríte tak čas na kalkulácie a úpravy projektov pri vám nezodpovedajúcej cene.
A to nie je všetko – naši architekti pre Vás urobia všetky dispozičné zmeny a úpravy domu podľa Vašich požiadaviek. A ďalšia dobrá správa? Zadarmo!

Preferujete individuálny dom na mieru?

Budeme veľmi radi, ak nám zveríte návrh vášho budúceho domu na mieru. Máme skúsenosti s výstavbou montovaných domov a pri navrhovaní domu to vieme maximálne zúžitkovať. K dispozícii je pre vásaj silný projekčný tím priamo z výrobného závodu, ktorí má za sebou do 500 realizácií ročne.

Dbáme na maximálne využitie možností pozemku, úspor pri výstavbe a najmä prevádzke domu ako aj na zdravotné aspekty bývania. Na začiatok postačí, ak si dohodnete stretnutie s našim architektom – o všetkom vás bude informovať.

Máte špecifické požiadavky na vybavenie domu a technológie?

Chcete ekologické a ekonomické bývanie? Chcete mať v dome zdravý vzduch a pritom “neprevetrať” teplo? Nechcete sa v lete v dome “variť”? Chcete platiť za energie oveľa menej ako rodičia?

Všetky tieto a ďalšie požiadavky patria dnes k štandardnému pohľadu na prevádzku moderného domu. Je pre nás úplne samozrejmé zohľadniť ich a keďže to robíme už pár rokov, nazvali sme aj našu spoločnosť ModerneDomy.sk

Nemáte čas na riešenie osadenia domu a pripojenia na inžinierske siete?

Ponúkame Vám realizáciu všetkých doplnkových projektov k spodnej stavbe domu, ako aj doplnkové projekty k realizácii okolia domu. Okrem toho ponúkame prostredníctvom partnerov aj ostatné služby potrebné pri stavbe domu: geológa, geodeta, stavebný dozor, statický posudok, požiarnu správu, revízne správy atď.

A to nie je všetko. Pozrite si naše ďalšie služby pre vás

Zaujíma vás niečo o tom ako staviame? Čo ponúkame? Aké služby sú v cene? Alebo máte iné otázky? Vyplňte meno a email, a my sa vám ozveme. Alebo uveďte telefón a zavoláme vám. Alebo nám pošlite mail – tu sú kontakty.  Odpovedáme do 24 hodín, ak sme v kancelárii tak samozrejme skôr. Ďakujeme!

  Kam ďalej

  Montovane domy- praca a stavba

  Služby pre vás

  O všetko sa postaráme, vy sa len nasťahujete do dokončeného domu!

  null

  Predstavujeme RD Rýmařov

  Istota, spoľahlivosť a dlhoročná tradícia. Za 50 rokov 26 000 realizácií!

  null

  O nás: ModerneDomy.sk

  O všetko sa postaráme - naše služby a poradenstvo

  null

  Katalóg domov

  Katalóg montovaných domov - viac ako 42 typov a cez 400 projektov