Predstavujeme RD Rýmařov

za 50 rokov viac ako 26.000 realizácií drevostavieb

Montované domy vyrábame od roku 1971

Spoločnosť RD Rýmařov pôsobí na stavebnom trhu už viac ako 50 rokov. S históriou firmy je neoddeliteľne spojený priemyselný rozvoj modernej výstavby z prefabrikovaných panelov na báze dreva. Realizovali sme už viac ako 26.000 drevostavieb, a to nielen rodinných či bytových domov, ale aj celých developerských projektov .

Na počiatku bolo know – how západonemeckej firmy Okál. Dnes sa opierame o vlastné, už mnohoročné skúsenosti a sme firma so zdravým sebavedomím a potenciálom operovať na európskom stavebnom trhu.

Istota a spoľahlivosť

To je RD Rýmařov slovami našich klientov. Veď niektorým staviame domy už pre tretiu generáciu. Samozrejmosťou je pre nás garancia ceny, kvalitné certifikované materiály, presne vyrobený a precízne zmontovaný drevodom. Dom v ktorom je radosť bývať!

Vo všetkých požiadavkách spĺňame domáce, ale aj prísne normy tradičných krajín Európskej únie ako Nemecko a Rakúsko. Podporujeme trvalo udržateľné hospodárenie v lesoch a zaväzuje sa uplatňovať a udržiavať všetky požiadavky spotrebiteľského reťazca lesných produktov v rámci pravidiel PEFC v súlade s dokumentom SFCS 2002:2011. Máme zavedený certifikovaný systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001.

O špičkovej kvalite montovaných domov z RD Rýmařov svedčí aj právo užívať značku kvality RAL, prepožičiavaný Spoločnosťou pre akosť nemeckých montovaných stavieb. RD Rýmařov vlastní obe značky kvality – na výrobu montovaných domov, aj na montáž.

Ďalším dôkazom kvality našich výrobkov je európsky certifikát ETA podľa ETAG 007, ktorý spoločnosť získala ako prvá v Českej republike. Pre svoje domy sme získali tiež energetický certifikát, ktorým sa radíme do kategórie energeticky úsporných domov a množstvo ďalších ocenení.

Skúsenosti a kvalita

Rýmařovské domy sú pevné, trvácne a majú dlhú životnosť. Drevo a materiály, z ktorých sú zhotovené sú certifikované a preverené množstvom realizácií.

Staviame viac ako 500 domov ročne, preto sme nadobudli naozaj veľké skúsenosti a zručnosti v oblasti drevodomov. Cieľavedomá práca na technických parametroch výrobkov, maximálna precíznosť pri zabezpečovaní kvality a prepracovaná logistika nám umožňujú realizovať v rámci dní to, čo iní realizujú v rámci mesiacov.

Spojenie tradičného, v prírode obnoviteľného materiálu, spolu so špičkovými súčasnými technológiami, vytvára systém suchej výstavby. Tento systém spĺňa všetky parametre súčasných požiadaviek na ekologickú stavbu v súlade s trvalo udržateľným spôsobom života. Okrem toho sú všetky materiály obnoviteľné a zlikvidovatelné bez ďalších záťaží na prírodu.

“Vytvořením tzv. sendvičového systému lze docílit vysokých energetických parametrů bez nároků na zvětšování zastavěného prostoru nebo na úkor bytových ploch. Lehkost konstrukce umožňuje snížit spotřebu materiálu na založení stavby, a tím snížit náklady na realizaci. Vysoká organizovanost, především v počátečním stadiu, nevynakládá nároky na zatížení okolí stavby stavební činností a rychlost výstavby umožňuje naplnění našeho motta Bydlení do měsíce.“

Garancia ceny a úspora

Cena v zmluve je vždy konečná – neexistujú žiadne práce účtované navyše, dodatočné náklady, hádky s dodávateľmi a robotníkmi počas stavby! Žiadne doplatky, dorábky, faktúry a platby navyše.

Pri prvom porovnaní sa vám môže zdať cena našich domov vysoká. Keď si pozriete čo všetko je v cene domu, pripočítate fakt, že netreba nič dokupovať, alebo doplácať a že kvalitu potvrdzuje RD Rýmařov 30-ročnou zárukou, dáte za pravdu množstvu našich spokojných zákazníkov – že montované domy od nás sú výhodné!

Výroba panelov na automatických linkách zaručuje presnosť, ktorá umožňuje realizovať dokončovacie práce vo vysokej kvalite.

Výsadba stromov, ťažba a spracovanie a dreva, výroba aj montáž domov – to je RD Rýmařov.

Od vlastných sadeníc stromčekov až po zariadenie interiéru!

RD Rýmařov je najväčším výrobcom stavieb na báze ľahkej prefabrikácie dreva v Českej republike a jedným z najväčších výrobcov montovaných rodinných domov v EÚ. Obhospodaruje vlastné lesy, kde ročne vysadí až 1 milión sadeníc.
Drevo spracováva vo vlastnej píle KATR certifikovaným spôsobom, kde dokážu využiť 100% tejto vzácnej suroviny. Konštrukčné, dokonale vysušené drevo potom tvorí základ drevodomov. Vo výrobe sa pripravia celé steny a panely, z ktorých sa na stavbe zmontuje váš nový dom.

Výhody RD Rýmařov

schedule

Rýchlosť výstavby

Vďaka moderným technológiám je dĺžka výstavby domu je maximálne jeden mesiac.

euro_symbol

Garantovaná cena

Žiadne nadpráce a doplatky na stavbe. Cena je garantovaná a potvrdená zmluvne.

home

Mimoriadna záruka

Certifikované materiály, presnú výrobu a precíznu montáž potvrdzujeme 30-ročnou zárukou

RD Rýmařov vlastní cetrifikáty

Európsky certifikát zhody nás oprávňuje stavať domy v celej EÚ.

Nemecká značka kvality RAL na výrobu.

Nemecká značka kvality RAL na montáž.

PEFC certifikát o pôvode nášho dreva

Systém riadenia kvality ISO 9001

Certifikát montované domy na báze dreva od VVUD

Kam ďalej

null

Vzorové domy

pozrite si fotogalériu a navštívte naše vzorové domy

null

Predstavujeme RD Rýmařov

Istota, spoľahlivosť a dlhoročná tradícia. Za 50 rokov 26 000 realizácií!

null

O nás: ModerneDomy.sk

O všetko sa postaráme - naše služby a poradenstvo

null

Katalóg domov

Katalóg montovaných domov - viac ako 42 typov a cez 400 projektov