Kubis 74 Pult – Záhorská Bystrica

Dokončili sme dom pre mladú rodinu, ktorá bude bývať už onedlho pri Bratislave. Vybrali si moderný montovaný dom Kubis 74 s pultovou strechou, ktorý spĺňa ich predstavy a nároky na bývanie. Dom má na prízemí priestrannú obývačku s otvorenou modernou dispozíciou.

Postavili sme montovaný dom Kubis 74 Pult

Žeriav sme nechali opäť „levitovať“ – vzhľadom na svah a nerovnú cestu.   

Veselo na stavbe – stavbyvedúci a vedúci partie: „poď nahoru!“, „ne, Ty pojď dolú“….“povidám poď nahoru!“

Začíname klásť strešné panely, do hodinky je dom pod strechou!

Mimochodom – to číslo na tráme 24 856 hovorí, že už iba 144 domov a máme postavených 25 000 domov. Tešíme sa, tento rok to bude!

Tak a je to, posledný je takmer na mieste – nastupujú pokrývači. Ešte dnes bude dom komplet „pod strechou“

Poďte sa spolu s nami pozrieť aj do interiéru tohto krásneho domu.

Drevostavba Kubis 74 má priestrannú obývačku na prízemí, ktorej bude dominovať jedáleň v centrálnej pozícii a kuchyňa s výhľadom a východom do záhrady a na terasu. V susedstve je hosťovská miestnosť a komora, pri vstupe do domu technická miestnosť a kúpeľňa so sprchou a WC pripravená aj pre prípadne návštevy v hosťovskej izbe.

Na poschodí sú tri izby, veľká kúpeľňa a samostatné WC. Obľúbený škandinávsky štýl majiteľov predurčil základné farby podláh, dverí a obkladov a materiálov v dome. Preto sa už tešíme na jeho dokončenie – dom odovzdávame vo vyhotovení odovzdávame domy na kľúč, aj s kuchynskou linkou.

Dom dokončujeme na kľúč, teda od projektovej dokumentácie na stavebné povolenie, cez stavbu základovej dosky až po finalizáciu interiéru – aj s dodávkou kuchynskej linky Lamont.

Stránka katalógového domu KUBIS 74