Montovaný dom Nova 77 s atypickou kuchyňou

Po zimnej odmlke sme kalendárny rok 2016 začali výstavbou žiadanej drevostavby Nova 77. Tento typ modernej a veľmi obľúbenej drevostavby oslovil našich klientov už na prvom stretnutí a to nielen veľkorysým priestorom vnútornej dispozície ale aj cenou, ktorá je pre daný typ stavby veľmi priaznivá – navyše v cene je už aj základová doska. Za vznikom tejto drevostavby stoja ModernéDomy.sk, ktoré sú výhradným zastúpením spoločnosti RD Rymařov, s.r.o. pre slovenských zákazníkov.

Veľkorysá a pritom úsporná

aj takýmito slovami by sa dala charakterizovať naša moderná drevostaba Nova 77, ktorú by sme mohli označiť za rodinný dom pre mladé páry a začínajúce rodiny, pretože sa jedná o rozmerovo priestranný jednopodlažný dom s obytným podkrovím. Navyše súčasťou domu je aj garáž s parkovacím miestom pre jedno motorové vozidlo – a čo viac, priestor nad garážou viete využiť ako pracovňu alebo ako herné miesto pre Vaše deti, neskôr detskú izbu.

Ako vyzerá drevostavba Nova 77 v Beladiciach?

Montovaný drevodom Nova 77
Dom je oproti štandardnému návrhu pozmenený. Klienti totiž zvolili zväčšenie vnútornej dispozície o plochu garáže. To znamená, že takýmto riešením sa vzdali garážového státia pre jedno motorové vozidlo a získali dodatočnú podlahovú plochu, ktorá umožnila vzniku technickej miestnosti, kúpeľni a kuchyne. Naše architektky a architekti prispôsobia typový projektu domu na mieru – podľa požiadaviek každého zákazníka.
Montovaný drevodom Nova 77
Strieška nad vchodom je praktický konštrukční detail, ktorý oceníte najmä v čase nepriaznivého počasia.

Montovaný drevodom Nova 77
Priestranná obývacia izba s podlahovou plochou viac ako 30 m2 tvorí hlavnú časť rodinného domu – dominantou tohto priestoru budú krbové kachle vhodné pre nízkoenergetické stavby. Okrem krbových kachieľ sa o tepelnú pohodu v celom dome bude starať elektrické podlahové kúrenie značky Fénix.

Montovaný drevodom Nova 77
Štandardne dodávaným prvkom resp. vybavením našich domov je aj takéto – tu zakrivenočiare bukové schodisko.

Montovaný drevodom Nova 77
Zmenou oproti štandardnému prevedeniu typového domu Nova 77 je zvýšená svetlá výška zvislých stien o 200 mm. Takéto navýšenie svetlej výšky znamená, že už štandardne veľkorysí podkrovný priestor dokážete ešte lepšie využiť.
Montovaný drevodom Nova 77
Praktickým doplnkom ako využiť podkrovný priestor vášho domu sú sťahovacie schody na povalu. Vedľa nich ešte na fotke autonómny požiarny hlásič – vybavenie každého domu.

Montovaný drevodom Nova 77
V Siko kúpeľne si vyberiete obklady, dlažbu aj sanitu podľa vlastného výberu – naši klienti majú v cene domu aj 3D návrh a vizualizáciu zadarmo. Najväčšou výhodou je úplne bezstarostné riešenie kúpeľní až po finálnu montáž.

Montovaný drevodom Nova 77
Výhodou suchej výstavby, ktorou disponujú naše drevostavby je výstavba na kľúč do 30 dní – čo znamená, že vám zrealizujeme a odovzdáme na užívanie kompletne dokončený dom pripravený na nasťahovanie.

Na záver tohto príspevku chceme šťastným majiteľom novému domu Nova 77 pogratulovať a popriať veľa krásnych zážitkov spojených s jeho užívaním!

Autor projektu montovaného domu: RD Rýmařov, úprava dispozície a osadenie do terénu ModerneDomy.sk
Realizácia: ModerneDomy.sk, zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku
Všetky fotografie:  (c) ModerneDomy.sk

Menu