Dni drevostavieb 2016

Pri príležitosti akcie Dni drevostavieb, ktoré každoročne organizuje Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR, vás pozývame na Dni otvorených dverí do nášho Vzorového domu v Lozorne a do našich dvoch dokončených drevostavieb.

Dni drevostavieb 2016

Príďte na návštevu do v dňoch štvrtok až sobotu 13.a 15.10. 2016 a zažite aj vy zdravú a príjemnú klímu našich drevostavieb na vlastnej koži. Zoznámime vás s konštrukciou drevostavieb, ukážeme vám detaily a kvalitu prevedenia stavby a poradíme, čo všetko vás čaká, ak sa rozhodnete stavať montovaný drevodom.

Kubis 88 ATYP v Lozorne

Dom bol postavený výlučne ako vzorový dom, nebudeme preto návštevou vyrušovať jeho obyvateľov a môžete sa pohybovať kde budete chcieť a ako dlho bude potrebné. V dome je možné vidieť štandardné vybavenie a nadštandard: veľkorozmerové a drevené okná, solárny systém ohrevu vody, morené schodište na odtieň podlahy, kompletnú zmenu vnútornej dispozície a drevenú odvetranú fasádu.

Largo 147 v Hrubom Šúre

Podľa slov majiteľa je Largo 147 stvárnením ideálneho domu. Osloví najmä vďaka dobre riešeniej vnútornej dispozícií a tiež veľmi vkusným stvárnením exteriéru. Príďte si ho pozrieť a uvidíte na vlastné oči 😉

Ak máte záujem o návštevu niektorého z domov, kontaktujte nás

Vzorový dom sa nachádza v obci Lozorno, len 15 min cesty od Bratislavy. Parkovať môžete rovno pred domom, na našom parkovisku. Dom v Hrubom Šúre sa nachádza za obcou, mimo cesty, preto nás tiež kontaktujte, okrem kontaktu Vám pošleme aj mapu prístupu ako sa k domu dostať.

Zavolajte nám a dohodnite si prosím termín návštevy telefonicky alebo využite možnosť rezervovať si termín a čas tu. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pre veľký záujem si prosím rezervujte niektorý z termínov, aby sme sa Vám mohli na 100% venovať a zodpovedať vám všetky otázky.

Darček pre vás

Každý návštevník od nás navyše dostane publikáciu Moderné domy – stavebného sprievodcu a poradcu pre moderné drevostavby.

Rezervujte si termín návštevy

Môžete si rezervovať konkrétnu hodinu, aby sme sa mohli na 100% venovať iba Vám!