Pozývame vás na Veľtrh FOR WOOD do Prahy

Od 9. do 11. februára 2023 budú otvorené brány pražského výstaviska v Letňanoch, aby privítali tisíce nadšencov drevených stavieb, konštrukcií a materiálov. Koná sa už 15. ročník veľtrhu FOR WOOD a ani RD Rýmařov si ho nenechajú újsť !

Veľtrh FOR WOOD prebehne v areáli PVA EXPO PRAHA v Letňanoch od 9. do 11.2.2023. RD Rýmařov nájde v stánku číslo 5A11 v hale 5. Tešíme sa na vás ! Radi vám zodpovieme všetky otázky o našich drevostavbách.

Cieľom veľtrhu je poskytnúť návštevníkom čo najširšie informácie o drevostavbách a predstaviť technické inovácie a novinky v tejto oblasti. Veľtrh je zároveň skvelou príležitosťou osobne sa stretnúť so zástupcami firmy, ktorá Vám postaví Váš budúci dom. U nás navyše s možnosťou získať zľavu 20 000 € a bývať už počas tohtoročných Vianoc.

Čo ďalšie Vás na veľtrhu FOR WOOD čaká:

Cez stovku tuzemských i zahraničných vystavovateľov z odboru drevostavieb, drevených konštrukcií a materiálov.

Dozviete sa o všetkých dôležitých novinkách, inovatívnych technologických postupoch a nových materiáloch v odbore.

Osobné stretnutie s profesionálmi v obore drevostavieb.

Nechýba bohatý sprievodný program v podobe prednášok na odborné témy (napr. súčasné aktivity v oblasti výskumu vlhkostného režimu konštrukcií drevostavieb).

Vlaňajší ročník na veľtrhu vystavovalo 100 firiem. Počet návštevníkov bol okolo 20-tisíc. Nenechajte si preto tohtoročný ročník ujsť!

Veľtrh FOR WOOD prebieha súčasne s veľtrhmi FOR PASIV (zameraný na pasívne a nízkoenergetické stavby) a FOR THERM (zameraný na vykurovanie – kachle, krby a kotly).

Získajte zľavu až 20 000 € a bývajte do Vianoc 2023 !

Od 9. 2. 2023 beží zľava, počas ktorej môžete ušetriť až 20 000 € pri kúpe domu! Pravidlá sú jednoduché. Stačí si zo širokej ponuky RD Rýmařov vybrať dom, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, prípadne si nechať pripraviť návrh na individuálny dom, a zmluvu na jeho výstavbu (respektíve zmluvu o budúcej zmluve o dielo) podpísať v období od 9. februára do 31. marca tohto roku.

Veľkou výhodou je, že zmluvy podpísané v tomto období zvládneme  realizovať ešte v tomto roku. To znamená, že v novom dome môžete s rodinou osláviť už tohtoročné Vianoce! A pokiaľ si robíte starosti s vybavením hypotéky, nie je potrebné sa stresovať. Času máte dostatok a my vám s tým vieme pomôcť.

Podrobné podmienky akcie si môžete prečítať tu

Mohlo by vás zaujímať:

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií