Tradičný bungalov Largo 121

Rok 2021 sme začali už 5.januára stavbou bungalovu

Prvý pracovný deň boli chlapi montážnej partie na testoch Covid19, aby už 5. januára nastúpili na stavbu domu na západnom Slovensku – na Záhorí. Dodržiavame bezpečnostné opatrenia a pravidlá, preto nás trochu znepokojila správa o zmenách na poslednú chvíľu – 31.12.2020 – v čase, keď nastávajú 4 dni voľna už nič nevybavíte 🙁

Našťastie sme všetci testom prešli, takže hranice sa prekročiť podarilo a naša kolegynka zabezpečila náhradné ubytovanie, keďže z toho predchádzajúceho nás 3 dni pred začatím stavby kvôli opatreniam vyhodili 🙁  Ale chápeme, aj pre nás je dôležité, aby boli zamestnanci v prvom rade zdraví. Našťastie partia chlapov je zohraná a je ich len minimálny počet 5-6 chlapov. Robia spolu počas celej pandémie a chránia sa – vedia, že ak bude pozitívny jeden z nich, skončí celá partia.

Preto vám zatiaľ ani neprinášame fotografie zo stavby – nechceme ich, keď to nie je nutné navštíviť. Ďakujeme klientom, že súhlasili s výstavbou a držme si palce, aby sme ostali všetci zdraví, len tak sa nám podarí toto obdobie zdarne prekonať!

Pohľady z projektu – Largo 121 je tradičný bungalov s valbovou strechou a úložným priestorom v podkroví. Veľké okná do záhrady prinesú do domu nielen dostatok svetla, ale aj tepla v prechodnom období a majitelia tak okrem upokojujúcich pohľadov do záhrady usporia na vykurovaní.

13.1.2021
Dnes rýchla kontrola, pretože bolo treba priviezť nejaké drobnosti na stavbu do kúpeľní. Áno, dom je po týždni pripravený na obkladanie – dokončujú sa rozvody vody a odpadov. V izbách sa začne s izoláciou podláh a dokončovaním stien – tmelením a brúsením. Zhruba o týždeň budú hrubé práce hotové a začne sa pokladanie laminátovch podláh, osadenie sanity a dokončovanie domu.

Zatiaľ pohľad zvonku – dom stojí nad priehradou a po dokončení budú z jeho izieb nádherné výhľady. Asi sa naučíme chytať ryby a prídeme 🙂

Tento bungalov Largo 121 má skvostnú polohu – v lete, v zime, pohľad na priehradu sa nikdy nezunuje!

Tento dom dodávame takmer na kľúč, teda od projektovej dokumentácie na stavebné povolenie, výrobu, výstavbu až po finalizáciu interiéru, okrem stavby základovej dosky, ktorú si noví majitelia zhotovili svojpomocne.

Pozrite si ďalšie bungalovy LARGO

Largo 85 s podkrovím

Largo 110

LARGO 90

Largo 85

Bungalov 3+1, 71m2

Largo 98

Bungalov 4+1, 83m2

Largo 147

Bungalov 4+1, 123m2

Montovaný bungalov Largo121

Largo 121

Bungalov 4+1, 107m2

Largo 122

Bungalov 4+1, 108m2

Dom na mieru

Nenašli ste vhodný dom? Navrhneme vám ho!

Menu