Nadštandardné vybavenie domu

Čokoľvek si vyberiete. Preverení dodávatelia, kvalitné materiály.
V nasledujúcom zozname nájdete doplnkové služby, kvalitné materiály a prvky výbavy do vášho nového domu od nami preverených výrobcov, resp.svetových značiek. Vybrať si môžete samozrejme aj iných dodávateľov.

Dodávateľov vyberáme a odporúčame na základe našich dobrých skúseností s kvalitou ponúkaných výrobkov, ktorá je pre nás prvoradá. Množstvo realizácií (staviame až 500 domov ročne) dokáže spolupracujúce firmy dokonale preveriť a preto vieme, že sa na našich našich partnerov dá spoľahnúť.

[us_testimonial author=“Monika“ company=“architekt ModerneDomy.sk“]Z nadštandardnej výbavy odporúčam vybrať si tienenie exteriérovými žalúziami, či roletami radšej, ako priplácať za podlahové vykurovanie, alebo meniť zdroj tepla.[/us_testimonial]
[us_testimonial author=“Pavel“ company=“projektant RD Rýmařov“]Ak chcete zlepšiť izolačné parametre obálky domu, nemusíte dodatočne zatepľovať – steny domu sú už v štandarde v energetickej triede A. Neveľký príplatok za kvalitnejšie okná vám pomôže oveľa viac ako “hrubšie steny”, či „úspornejší kotol“.[/us_testimonial]

Nadštandard – vybavenie domu z našej ponuky

Vybrali sme pre vás najzaujímavejšie prvky nadštandardnej výbavy podľa želania našich klientov.

ZOBRAZIŤ - ďalšie vybavenie v cene domu na kľúč

Vybavenie domu podľa vlastného výberu

V dnešnej dobe sú možnosti voľby nadštandardnej výbavy domu prakticky neobmedzené. Riadime sa však zásadou, že keď má niečo znížiť kvalitu dodávaného domu, alebo to nie je pre drevodomy vhodné, nerobíme kompromisy a radšej vám to vyhovoríme.
Máme mnohoročné skúsenosti so stavbou montovaných domov, preto vám dokážeme poradiť a odporučiť vhodné vybavenie pre váš dom.

Kontaktujte nás, tešíme sa na spoluprácu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 28 - 14 = ?
Enter the equation result to proceed

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 montovaných domov v ponuke

null

Cenník

cenník montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií

Menu