Kubis 631 „na golfe“ v Hrubej Borši

Staviame nový dom

Kubis 631 poskytne na 100 m2 celej rodine perfektné zázemie pre spokojný život, a to v skvelom pomere kvality a výkonu! Vďaka sedlovej streche so sklonom 25° bude aj horné poschodie (s jeho plnou svetlou výškou) dostatočne priestorné a nemusíte sa tak tlačiť pod šikmými stenami podkrovia.

V cene tohto montovaného drevodomu je navyše aj základová doska, ktorá robí dom dostupným a atraktívnym v porovnaní s konkurenčnými domami. V štandardnom návrhu sú okná na poschodí sú na pozdĺžnych stenách menšie, ale v izbách je dostatok svetla (dom spĺňa požadovanú svetelnosť) – aby mohol byť umiestnený oknami na susedov aj na užšom pozemku.

Ak to nie je potrebné – ako v tomto prípade, sú okná umiestnené na štítové steny, ako to môžete vidieť aj na tomto konkrétnom dome.

Montovaný drevodom Kubis 631
Montovaný drevodom Kubis 631
Montovaný drevodom Kubis 631

VYBAVENIE DOMU:
inteligentné riadenie Synco
Living od Siemensu
riadené vetranie
elektrické vykurovanie

VYBAVENIE DOMU:
Kúpeľne Siko:
WC Geberit, bidet
Bezvaničkový sprch.kút

Montovaný drevodom Kubis 631

Popis obrázku

Montovaný drevodom Kubis 631

Popis obrázku

Montáž nového drevodomu

8. januára 2018 začal pre nás nový montážny rok. V Hrubej Borši staviame od rána KUBIS 631. Katalógový dom Kubis 631 bol upravený architektkou pre potreby mladej rodiny a osadený na pozemok podľa regulatívov, ale aj s ohľadom na svetové strany.

Ak máte záujem o návštevu tejto drevostavby, kontaktujte nás:

Ing.arch. Ľubica Dubeňová
+421 949 70 80 81
lubica@modernedomy.sk

Dom sa nachádza v areáli Green Resort v Hrubej Borši. Areál je bez ohlásenia nedostupný, súčasťou je golfové ihrisko a rezidenčná časť.

Pozrite si ďalšie domy Kubis….

Menu