Moderné drevodomy s farebnými vchodovými dverami

Hľadáte spôsob ako si oživiť exteriér vášho domu bez použitia žiarivých farieb na fasáde, ktoré veru nie sú dizajnovými skvostami? Prinášame vám malú inšpiráciu.

Drevodom Largo 122 s farebnými dverami – farba zelená RAL, realizácia ModerneDomy.sk

Nemusíte mať veľkú vilu ani krikľavo ružovú farbu fasády, aby bol váš dom iný. Úplne stačí, ak siahnete po hravých, originálnych, vchodových dverách, ktoré váš dom odlíšia.

Zelená farba na dverách patrí k tým častejším voľbám. Nájsť ju môžete v rôznych odtieňoch od smaragdovej až po hráškovo zelenú. V prípade žiarivejších zelených odtieňov je vhodné ladiť vonkajšiu farbu fasády do sivej škály farieb.

Ďalším častým výberom je farba modrá a červená. Použitím týchto farieb nič nepokazíte a zaručia vám, že váš dom na ulici nik neprehliadne. Ak siahnete po smutnej čiernej, skúste na fasádu použiť drevený obklad, ako vidíte v našej galérii. V tejto kombinácii bude váš dom pôsobiť sviežo a moderne.

Naše montované drevodomy s farebnými dverami

Dom s farebnými dverami vás tak každý deň privíta radostnejšie a pripomenie vám, že ste kreatívnejší a odvážnejší ako okolie. Vhodne zvolená farba vyzdvihne, alebo niekedy vytvorí dizajn domu.

Vďaka našim architektkám a odvážnym klientom vám môžeme ukázať realizácie montovaných drevodomov s farebnými dverami už aj u nás.

Drevodom Largo 98 a Kubis 631 s farebnými dverami – farba modrá

Drevodom s farebnými dverami – farba červená RAL

Drevodom s farebnými dverami – farba antracit

Drevodom s farebnými dverami – farba zelená RAL

Farebné vstupné dvere sa hodia aj na moderne stvárnený dom – modrá ladí s drevom, ale aj do tradičného interiéru, kde zelenú doplnila biela.

Inšpirujte sa vo svete

Farebné dvere dokážu z obyčajného domu urobiť dom s nápadom. Pri výbere farby dvier by ste však mali byť opatrní a vyvarovať sa prvoplánovej extravagancii. Nebudete potom o pol roka ľutovať svoj výber.

Platí, že my Slováci sme konzervatívnejší a obávame sa odvážnejšieho dizajnu. Sociálne siete sú však plné inšpirácie zo zahraničia, nájdete tu množstvo dizajnových riešení vhodných aj do našich ulíc.

zdroj: Pinterest

Inšpirácie, ktoré sme pre vás vybrali z internetu sa držia zásady – výrazná a dominantná farba na dverách si žiada menej nápadnú fasádu. Taký výrazný prvok ako farebné dvere treba nechať vyniknúť v jednoduchosti a minimalizme. Ak chcete, aby váš dom bol ešte výraznejší, zamerajte sa na úpravu záhradky pred domom.

Pri budovaní domu treba byť kreatívny, veď bývanie je hlavne o radosti. Už 46 rokov pomáhame našim klientom vytvoriť domov, o akom snívali. Radi pomôžeme aj vám.

Nahliadnite do našej širokej ponuky drevodomov

Menu