Prečo sa tu v „Práve staviame“ zobrazuje málo domov?

Občas dostaneme od záujemcov o naše domy otázku, prečo máte tak málo domov na stránke „Práve staviame“. No odpoveď je jednoduchá – pretože staviame veľmi rýchlo.

Hrubú stavbu urbíme za 3 dni a dom dokončíme na kľúč do 3-4 týždňov! Ako je to možné?

Ako je to možné? Vďaka službám našich architektov zákazníci vedia, čo presne budeme stavať. A vďaka dokonalej príprave v projekčnej fáze domu, presnej výrobe a precíznej logistike, staviame oveľa rýchlejšie ako bežne zvykom. Ak sa počas stavby nevyskytnú nepredvídané okolnosti s počasím, alebo zmeškanou subdodávkou kvôli havárii či pandémii, dom dokončíme do 30 dní.

Vďaka prefabrikácii stavby,

RD Rýmařov už viac ako 50 rokov vyvíja technológiu výroby montovaných domov v hale tak, aby bola čo najpresnejšia a najjednoduchšia, pri zachovaní všetkých dôležitých technologických a ekologických a parametroch domov. Dnes je táto certifikovaná technológia v zahraničí aj u nás, spolu so skúsenosťami RD Rýmařov základom pre naše kvalitné moderné montované domy.

…vďaka presnej výrobe…

Hlavnou výhodou je však moderné vybavenie výrobnej haly. Počítačom riadené CNC stroje, dokážu presne narezať nielen drevo, ale aj upevniť panely a stena je hotová za pár minút a bez chýb a nepresností. Všetky steny na bežný rodinný dom sú vyrobené za deň, potom sa osádzajú okná a robí sa ešte termofasáda. Hotové steny sa potom naložia na kamióny a dopravia na stavbu.

a vďaka rýchlej montáži.

Hotové prvky domu sa privezú na miesto stavby, kde sa pomocou žeriavu osadia na základovú dosku. Vďaka presnosti výroby a šikovnosti našich chlapov trvá hrubá stavba domu 2 až 3 dni. Po dokončení montáže stavby je dom pod strechou a začínajú práce najskôr na rozvodoch a inštaláciách a následne na dokončovaní podláh, obkladov, dlažieb a dverí, aby ste sa mohli ihneď nasťahovať.

Tak, a to je celé tajomstvo!

Vlastne ešte jedna dôležitá informácia:

Kvalita materiálov ktoré používame, presnosť výroby na moderných strojoch v hale a prevedenie montáže skúsenými pracovníkmi nám umožňujú dať záruku na montovaný dom až 30 rokov! Prečo je naša 30-ročná záruka na montovaný dom reálna? Pretože ju dokážeme aj splniť. Už 50 rokov vyrábame a staviame montované domy. Za ten čas sme postavili viac ako 25 000 domov a získali množstvo skúseností.

Rodinné domy na Slovensku, v Českej republike ale aj v celej Európe!

Viete, že drevostavby staviame už 50 rokov? Za ten čas sa nám podarilo etablovať na trhu celej vyspelej Európy a preto dnes nie je problém vidieť naše rýmařovské domy v Nemecku a Rakúsku, ale aj v krajinách Beneluxu, v južnej Európe a v Anglicku.

Ak vás zaujímajú drevostavby na Slovensku, drevostavby v Česku, alebo drevodomy v Rakúsku – kliknite na jednotlivé obrázky:

ModerneDomy.sk - realizacia dom na mieru

Referencie našich stavieb na Slovensku

Postavili sme domy pre golfový areál Penati Golf Resort pri obci Šajdíkove Humence

Staviame v Rakúsku aj celej EU – pozrite si referencie

Nielen rodinné domy!

Viete, že z nášho konštrukčného systému staviame nielen rodinné domy, ale aj bytovky, kongresové centrá a sídliská? Pozrite si nasledujúce referencie a získate predstavu o našej spoločnosti, kvalite a rozsahu výstavby z dreva.

Ocenené a krásne kongresové centrum v Rakúskom Stollhofe je od nás.

Stavali sme aj bytové domy v Rakúsku vo Viedni.

Bytové domy v Česku a Poľsku.