Dni drevostavieb 2017

Pri príležitosti akcie Dni drevostavieb, ktoré každoročne organizuje Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR, vás pozývame na Dni otvorených dverí do nášho Vzorového domu v Lozorne a do našich dvoch dokončených drevostavieb.

Dni drevostavieb 2016

Príďte na návštevu v dňoch piatok 6.10. a sobotu 7.10. 2017 a v rámci akcie „Dni drevostavieb“ zažite aj vy zdravú a príjemnú klímu našich drevodomov na vlastnej koži. Zoznámime vás s konštrukciou drevostavieb, ukážeme vám detaily a kvalitu prevedenia stavby. Poradíme vám, čo všetko vás čaká, ak sa rozhodnete stavať montovaný drevodom.

Kubis 88 ATYP v Lozorne

Dom bol postavený výlučne ako vzorový dom, nebudete preto vašou návštevou vyrušovať jeho obyvateľov. Môžete sa preto pohybovať kde budete chcieť a ako dlho to bude potrebné. V dome je možné vidieť štandardné vybavenie a nadštandard: veľkorozmerné a drevené okná, solárny systém ohrevu vody, morené schodište na odtieň podlahy, kompletnú zmenu vnútornej dispozície a drevenú odvetrávanú fasádu.

Largo 98 v Moste pri Bratislave

Čerstvo dokončený ešte neobývaný dom si môžete pozrieť už tento víkend. Veríme, že vás zaujme veľká obývacia izba, stropné chladenie, modré dvere a ďalšie detaily, ktoré zdobia tento dom.

Ak máte záujem o návštevu niektorého z domov, kontaktujte nás

Vzorový dom sa nachádza v obci Lozorno, len 15 min cesty od Bratislavy. Parkovať môžete rovno pred domom, na našom parkovisku. Dom v Moste pri Bratislave nie je možné navštíviť bez súhlasu majiteľa, preto nás tiež kontaktujte, okrem kontaktu Vám pošleme aj mapu prístupu ako sa k domu dostať.

Zavolajte nám a dohodnite si prosím termín návštevy telefonicky alebo využite možnosť rezervovať si termín a čas tu. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pre veľký záujem si prosím rezervujte niektorý z termínov, aby sme sa Vám mohli na 100% venovať a zodpovedať vám všetky otázky.

Darček pre vás

Každý návštevník od nás navyše dostane publikáciu Moderné domy – stavebného sprievodcu a poradcu pre moderné drevostavby.

Rezervujte si termín návštevy

Môžete si rezervovať konkrétnu hodinu, aby sme sa mohli na 100% venovať iba Vám!

Menu