Deň otvorených dverí v drevodome

Pozývame vás do nášho vzorového domu v Lozorne. Zažite aj vy zdravú a príjemnú klímu našich drevostavieb na vlastnej koži.

6.10. a 7.10.2017 od 10:00 do 18:00

príďte do montovaného domu v Lozorne a zoznámime vás s konštrukciou drevostavieb, ukážeme vám detaily a kvalitu prevedenia stavby a poradíme, čo všetko vás čaká, ak sa rozhodnete stavať montovaný dom.

Využite skvelú možnosť presvedčiť sa, že kvalitný montovaný dom dnes spĺňa všetky nároky na bývanie, je úsporný, pevný, nehorľavý, nehlučný a takmer vo všetkom už predčí klasický murovaný dom.

Prehliadky drevostavby a konzultácie s architektom a odborníkom na stavbu montovaných domov

K dispozícii bude skúsený odborník na montované domy.
Okruhy na konzultácie:

  • konzultácie k vášmu pozemku a možnostiam ktoré ponúka
  • návrh domu na váš pozemok
  • dispozičné zmeny, riešenia a úpravy vášho návrhu pôdorysu
  • čo potrebujete vedieť pred stavbou montovaného domu
  • vetranie, vykurovanie a úspory energií v montovanom dome
  • čo všetko je v cene našich domov a naše služby

Pre veľký záujem si prosím rezervujte niektorý z termínov, aby sme sa Vám mohli na 100% venovať a zodpovedať vám všetky otázky.

Tešíme sa na vás!

Ing.arch. Alena Vechterová

Ing. Robert Mazánik

Vzorový montovaný dom Kubis 88 v Lozorne

Dom bol postavený výlučne ako vzorový dom, nebudeme preto návštevou vyrušovať jeho obyvateľov a môžete sa pohybovať kde budete chcieť a ako dlho bude potrebné. V dome je možné vidieť štandardné vybavenie a nadštandard: veľkorozmerové a drevené okná, solárny systém ohrevu vody, morené schodište na odtieň podlahy, kompletnú zmenu vnútornej dispozície a drevenú odvetranú fasádu. Ďalšie informácie o dome a fotogaléria.

Ak máte záujem o návštevu vzorového domu, kontaktujte nás:

Ing. Robert Mazánik
+421 905 721 771
robert@modernedomy.sk

Vzorový dom sa nachádza v obci Lozorno, len 15 min cesty od Bratislavy. Parkovať môžete rovno pred domom, na našom parkovisku. Zavolajte nám a dohodnite si prosím termín návštevy telefonicky alebo využite možnosť rezervovať si termín a čas tu. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pre veľký záujem si prosím rezervujte niektorý z termínov, aby sme sa Vám mohli na 100% venovať a zodpovedať vám všetky otázky.

Darček pre vás

Každý návštevník od nás navyše dostane publikáciu Moderné domy – stavebného sprievodcu a poradcu pre moderné drevostavby.

Rezervujte si termín návštevy

Môžete si rezervovať konkrétnu hodinu, aby sme sa mohli na 100% venovať iba Vám!

Menu