Základová doska v cene!

AKCIA - základová doska pre drevostavby Nova 101 a Rohe 101 v cene domu!

Prečo si vybrať dom so základovou doskou?

Pretože až dom so základovou doskou je naozaj dom na kľúč – so všetkým čo potrebujete. A hlavne preto, že cena domu je akciová a porovnateľná s domami bez základovej dosky. Základové dosky navyše zhotovuje náš dvorný dodávateľ a zodpovednosť za dosku preberáme my – dodáme vám celý montovaný dom na kľúč – vrátane základovej dosky!

Nova 101

 • úžitková plocha 146 m2 (127 m2 + 19 m2 garáž)
 • 5 izieb + kuchyňa
 • rozmery 10,6m x 11,9 m (aj s garážou)

cena so základovou doskou a na kľúč:

Prečo je cena výhodná? Porovnajte – pri úžitkovej ploche 146 m2 je to 1 080€ za m2 aj s garážou a základovou doskou, vykurovaním tepelným čerpadlom a zateplením v A0.  Toto je dnes bežná cena za dom bez dosky v štandarde A1 s vykurovaním v elektrike!

Aj preto je akcia obmedzená a platí len do konca júna!

Rohe 101

 • úžitková plocha 146 m2 (127 m2 + 19 m2 garáž)
 • 5 izieb + kuchyňa
 • rozmery 10,6m x 11,9 m (aj s garážou)

cena so základovou doskou a na kľúč:

Prečo je cena výhodná? Porovnajte – pri úžitkovej ploche 146 m2 je to 1 080€ za m2 aj s garážou a základovou doskou, vykurovaním tepelným čerpadlom a zateplením v A0.  Toto je dnes bežná cena za dom bez dosky v štandarde A1 s vykurovaním v elektrike!

Aj preto je akcia obmedzená a platí len do konca júna!

Prečo základová doska v cene domu?

Kvalita našich drevostavieb je prvoradá. Už viac ako 50 rokov vyrábame a staviame montované domy na báze dreva a za ten čas sme si vybudovali veľmi dobré meno. Skúsenosti a spoľahlivosť našich domov potvrdená 30-ročnou zárukou, sú istotou pre našich zákazníkov.

Vzhľadom na občasné nerovnosti a nepresnosti v rozmeroch na základových doskách zákazníkov a zdržania, resp. nedodržania termínov od dodávateľov zákazníkov, sme sa rozhodli zabezpečiť pre naše domy aj stavbu základovej dosky. Realizujeme ju prostredníctvom našich zmluvných dodávateľov a tým zabezpečujeme zákazníkom stavbu celého domu na kľúč, vrátane základov.

Čo je to vlastne základová doska pre drevostavbu?

Pre naše montované domy používame systém výstavby spodnej stavby založený na princípe monolitických základových pásov, debniacich tvárnic a armovanej základovej doske.

Pri kotvení stien k doske máme vyvinutú technológiu, vďaka ktorej nedochádza k narušeniu hydroizolácie, poprípade protiradónovej izolácie. Pri štandardnej dodávke základovej dosky pre našich klientov zabezpečujeme:

 • zemné práce spojené s hĺbením základov,
 • realizáciu základových pasov,
 • vedenie ležatých rozvodov pod a v doske,
 • hydroizoláciu,
 • betonáž vrchnej základovej dosky,
 • vyvedenie sieťových prípojok nad dosku.

V cene dosky nie je vyrovananie terénu/svahu a rozdielna hĺbka a výška základových pásov, ktorá vzniká vďaka svahovitému terénu. Tieto práce a materiál sú vypočítané podľa projektovej dokumentácie konkrétneho domu a pripočítané k cene základovej dosky. Ak máte dosku v cene domu, platíte len tento príplatok. Ak máte dosku na rovinu, neplatíte za dosku nič navyše.

V cene základovej dosky sú aj ležaté rozvody IS (elektro, voda, odpad) v a pod doskou. Tieto potom napojíme na vami pripravené IS, alebo vyvedieme 1m od hranice základov domu. Ak to bude možné, prípojky IS k doske vám zabezpečíme.

K zakladaniu stavby však patrí ešte uzemnenie bleskozvodu, prípadné prisávanie vzduchu ku krbu a ďalšie doplnky, na ktoré vám pripravíme cenovú ponuku podľa danej projektovej dokumentácie.

Naše realizácie domov Nova 101 a Rohe 101

Montovaný dom - drevodom - Nova 101

Drevodom s garážou a home office

Montovaný dom - drevodom - Nova 101

Nova 101 s otvoreným prízemím v Rakúsku

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Drevodom Rohe 101 v Slovenskom Grobe

Drevostavba s garážou v cene

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Drevostavba Rohe 101 s dvojgarážou

Rohe 101 v Gattendorfe – montované domy staviame aj v Rakúsku

Montovaný rodinný dom Nova 101, tehlový obklad

Montovaný dom Nova 101 s prístreškom pre auto – realizácia

Nova 101 - dom na kľúč, garáž v cene

Montovaný dom Nova 101, Kláštor pod Znievom – realizácia

Montovaný dom Nova 101 – montáž domu z výšky

Stavba montovaného domu Nova 101 – časozber

Ďalšie domy so základovou doskou v našej ponuke

V našom katalógu montovaných domov so základovou doskou v cene bungalovy, ale aj poschodové domy, menšie domy do 90m2 – naša ponuka domov so základovou doskou v cene sa rozrastá.  Tieto domy majú už v cene všetko čo potrebujete – aj základovú dosku a kompletné vybavenie interiéru. Stačí si priviezť nábytok a môžete bývať.

Klasik 127

(Nova 101), 5+1 + garáž, 127m2

Kubis 98

(Kubis 632), 4/5+kk, carport, 97,76m2

Kubis 117

(Kubis 74), 4i+1, carport, 117m2

Bungalov 70

(Largo 85), 3+kk, 71m2

Bungalov 105

Kubis 99

(Kubis 631), 4/5+kk, carport, 100m2

Bungalov 83 V

(Largo 98), 4+kk, 83m2

Bungalov 90

(Largo 110), 110m2, 4+1

Kubis 58

Bungalov 72 R

(Rohe 90), 72m2

Bungalov 72 S

(Largo 90), 90 m2, 3+kk

Montovaný dom - drevodom - Rohe 101

Family 127

(Rohe 101), 5+1+garáž, 127(+19) m2

Bungalov 83 R

(Rohe 98), 4+kk, 83m2

Prečo si vybrať dom so základovou doskou v cene od nás?

záruka kvality

Dosku zhotoví preverený dodávateľ, ktorý robí viac ako 100 základových dosiek ročne. Dodrží nami stanovené parametre a predpísané požiadavky – aj v bezprostrednom okolí domu.

bez starostí

Komunikácia a spolupráca s jedným dodávateľom – nič netreba koordinovať a dohadovať, všetko vyriešime za vás. Dosku si pred stavbou prevezmeme a prípadné nedostatky vyriešime sami.

bez problémov

Nehrozí presúvanie zodpovednosti a hľadanie toho kto urobil chybu, za obe stavby – spodnú aj vrchnú je zodpovedná jeden dodávateľ – my.

Takto vyzerá pripravená základová doska na stavbu domu.
Kanalizačné prestupy (sú to tie otvory) cez dosku sú očistené a netrčia von, jediný ktorý vytŕča, je prisávanie vzduchu ku krbu. Pre prípojku elektro je pripravená chránička s uzemnením, vedľa je tkzv.rezervná chránička, obe sú vyvedené mimo dosku – viď dolu. Vpravo je chránička pre vodovodnú prípojku a za ňou chránička na vyvedenie ovládania zavlažovania z domu do záhrady. Povrch dosky je rovný, čistý a pripravený na osadenie stien, okolie dosky vyrovnané a pripravené na stavbu lešenia.

Montovaný bungalov Largo 98 - základová doska

Využite túto ponuku a získajte dom za naozaj výhodnú cenu!

Neváhajte a získajte montovaný dom na kľúč so základovou doskou čo najskôr!

Dohodnite si s nami stretnutie a do pár mesiacov môžete bývať. Akcia – základová doska pre domy Nova 101 a Rohe 101 je limitovaná a platí do konca júna 2021!

Dom objednať nemusíte, stačí, ak uzatvoríme tkzv. “zmluvu o budúcej zmluve”. Nemusíte zaplatiť žiadne zálohy za dom, najskôr si objednávate len projekty pre stavebné povolenie. Získajte tieto domy za cenu výhodnejšiu až o cca 15 000 € (orientačná cena základovej dosky na kľúč) a vynikajúcu výbavu do vášho nového domu!

Na základe tejto zmluvy pripravíme projektovú dokumentáciu, postavíme základovú dosku a zmontujeme a dokončíme dom na kľúč. Vy sa len nasťahujete a bývate. Presvedčíme vás, že naozaj staviame s radosťou!

Ak poznáte niekoho, koho by podobný dom so základovou doskou zaujal, alebo vyberá dom, zdieľajte túto výhodnú ponuku. Určite ho potešíte!

Mohlo by vás zaujímať:

null

Montované domy

viac ako 40 katalógových domov v ponuke

null

Cenník

ceny našich montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií