DOMY MESIACA

Jedinečná ponuka

Získajte 5 rodinných domov na kľúč za výnimočne nízku cenu. Stačí si dom rezervovať – podpísať Zmluvu o budúcej zmluve do konca marca 2024 a táto super cena je vaša!   

Klasik 99 o viac ako 13 tis. € lacnejšie!

Novinka Jesene Klasik 99 je moderne ladený dom s dispozíciami 3 + 1 a úžitkovou plochou 99 m².

Moderná otvorená dispozícia s veľkým presklením otvoreným cez dve poschodia sa stala aktuálnym hitom. Preto sme ju citlivo zakomponovali do súčasného rodinného domu a získali tak krásny otvorený priestor v obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti domu. Skrze veľké presklené dvere je možné prejsť priamo na terasu pred domom. V izbe pre hostí alebo spálňu na poschodí s výhľadom cez obrovské presklenie bude zážitok zaspávať. Pokiaľ preferujete pokoj, dom ponúka ďalšie dve veľké miestnosti poskytujúce úplné súkromie. Dizajn domu, presklenie a exteriérové prevedenie je nádhernou ukážkou toho, ako zladiť moderný dom s praktickými požiadavkami rodiny. Veríme, že si ho budete dlho užívať.

Tento dom môžete mať počas našej akcie za 231 576 €!

KLASIK 117 za výhodnú cenu!

V tejto akcii sme chceli potešiť aj fanúšikov poschodových domov. Preto sme stiahli cenu jedného z našich favoritov, a to Klasik 117.

Dispozícia 4+1+garáž so strechou zaujme každú rodinu, či už viacčlennú alebo ešte len mladú, ktorá zatiaľ plánuje potomkov. Nájdete tu obývaciu izbu oddelenú od kuchyne a dostatočne veľké izby v podkroví. Dom je svojim dizajnom a klasickým tvarom vhodný do každej zástavby.

Tento dom môžete mať počas našej akcie len za 210 857 € !

BUNGALOV 112

BUNGALOV 112 v tvare L má prakticky riešený pôdorys v obľúbenom tvare L, ktorý uzatvára terasu pred pohľadmi z okolia. Poteší vás dostatočne veľkým priestorom na bývanie a prakticky oddelenou dennou a nočnou časťou. Jednopodlažný dom – bungalov s dispozíciou 4 obytné izby + kuchyňa je možné ľahko upraviť na 5 izbový, zastrešiť terasu, či doplniť k domu garáž.

Tento dom môžete mať počas našej akcie len za 198 514 €!

BUNGALOV 97 iba za 187 200 €!

Predstavujeme vám úplne nový dom pod označením BUNGALOV 97. Najväčšou výhodou tohto domu je dispozícia 5 + kk.
Aj napriek malej veľkosti domu sa nám podarilo umiestniť do neho 5 izieb. Detské izby a spálne sú dostatočne veľké pre pohodlné bývanie.

Tento dom môžete mať počas našej akcie až o 38 667 € lacnejšie !

Poschodový dom KLASIK 113
len za 175 445 €

Náš najmenší domček v produktovej rade Klasik ponúka až 5 obytných izieb a plne uspokojuje nároky 4 člennej rodiny. Dom má jednoduchý štvorcový tvar so sedlovou strechou, ktorý zapadne takmer do akejkoľvek zástavby a na takmer všetky typy a veľkosti pozemkov. Tak ako všetky domy z tohto radu, aj pri tomto môžete počítať s úložným priestorom na povale.

Tento dom môžete mať počas našej akcie až o 33 712 € lacnejšie !

Naše novoročné prekvapenie platí aj pre tieto domy. To znamená, že k týmto domom dostanete taktiež dopravu v hodnote 6 000,-€ zdarma a v cene sú zahrnuté tepelné čerpadlo, fotovoltaika a základová doska (okrem Klasik 113).

Podpíšte s nami rezervačnú zmluvu na nový dom do 31. 3. 2024 a táto akčná cena je vaša. Na vybavenie projektov, výber zariadenia a ďalšie záležitosti budete mať dostatok času.

Prečo stavať s nami?

tag_faces

Už 48 rokov na trhu a viac ako 24 000 realizácií

Množstvo dlhoročných skúsenosti a tradícia RD Rýmařov sú pre vás istota, že tu budeme vždy, keď nás budete potrebovať.

30-ročná záruka a garancia kvality

Kvalitu domu potvrdzujeme 30-ročnou zárukou. Certifikované materiály, presná výroba v hale a precízna montáž.

screen_rotation

Služby architekta a projektanta

Poradenstvo pri výbere vhodného domu pre vašu rodinu, vhodné osadenie domu na pozemok, pomoc pri návrhu interiéru a exteriéru domu.

euro_symbol

Garantovaná nízka cena a financovanie

Najvýhodnejšie financovanie a pomoc a poradenstvo pri riešení financovania domu prostredníctvom úveru.

vertical_align_bottom

Základové dosky a pomoc pri výstavbe

Realizácia základovej dosky, projekt a realizácia napojenia domu na inžinierske siete.

mode_edit

Projektová dokumentácia

Projekt domu na stavebné povolenie v cene, vypracovanie doplnkových projektov a rady pri vybavovaní stavebného povolenia.

Navyše počas tohto mesiaca získate množstvo ďalších výhod

Rozhodli ste sa pre kúpu domu? 

Kontaktujte nás. Radi vám so všetkým poradíme.

    Čo hovoria naši klienti

    Chcete stavať s radosťou?

    Radi vám vypracujeme návrh, úpravy domu a cenovú ponuku so zľavou -3%.