Dôvody prečo si vybrať RD Rýmařov

8 dôvodov s číslami, ktoré vám možno vyrazia dych!

Prečo stavať s RD Rýmařov?

Naši zákazníci najčastejšie odpovedajú, že dodržíme cenu, staviame kvalitne a rýchlo a že sa na nás dá spoľahnúť.

viac ako 50 rokov robíme všetko preto, aby stavba domu bola čo najjednoduchšia a bez stresov. O všetko sa postaráme, Vy sa len nasťahujete do dokončeného domu. Aj preto staviame najviac montovaných domov v širokom okolí a sme jednotkou v strednej Európe.

Ak chcete mať garantovanú cenu domu, preferujete kvalitné materiály a precízne vyhotovenú stavbu domu, navyše potvrdenú 30-ročnou zárukou, stavte na istotu. Už viac ako 26-tisíc klientov býva v montovaných stavbách od RD Rýmařov!

0

Do 30 dní sa sťahujete

Maximálna dĺžka výstavby a to aj pre ten najväčší rodinný dom je 30 dní. Výroba hotových panelov v hale umožňuje rýchlu a presnú výstavbu.

0

100% garantovaná cena

Cena v zmluve je vždy konečná, neexistujú žiadne práce navyše či dodatočné náklady. Preto sa Vám pri prvom porovnaní môže zdať cena vysoká, ale je v nej naozaj všetko.

0

Záruka 30 rokov na konštrukciu domu

Všetky naše materiály z ktorých staviame sú certifikované, trvácne a preverené množstvom realizácií. Ručíme za kvalitu aj Vášho budúceho domu.

0

Garantujeme minimálne 60kWh na m2 ročne

RD Rýmařov Vám nechce pliesť hlavu odbornými termínmi, preto stačí, ak si zapamätáte, takmer všetky domy v ponuke sú už v štandarde nízkoenergetické.

0

Staviame 500 domov ročne

RD Rýmařov je jedným z najväčších dodávateľov domov v strednej Európe. Výhodou je, že dodáva klientom aj tie najkvalitnejšie materiály za priaznivú cenu.

0

Viac ako 45 základných projektov domov

V ponuke máme obľúbené projekty montovaných domov, každý z nich sme už realizovali. Niektoré domy aj viac ako 50 krát.

0

Už viac ako 50 rokov na trhu

História firmy je jednou z istôt pre našich klientov. Môžete sa spoľahnúť, že tu budeme aj pre vaše deti. Takéto skúsenosti má iba pár firiem na montované domy v Európe.

0

Viac ako 26 000 realizovaných domov

Každý dom, firma postaví, ju posunie ďalej a získa ďalšie skúsenosti. Naši chlapi, ktorí Vám budú stavať dom majú tých skúseností na rozdávanie. Využite to a nechajte si postaviť montovaný dom skutočnými odborníkmi.

Ak chcete mať garantovanú nízku cenu domu, termín nasťahovania do 30 dní, kvalitu potvrdenú 30 ročnou zárukou, využite znalosti firmy so 50-ročnou históriou, ktorá realizovala viac ako 26-tisíc domov. Vyberte si moderný montovaný dom od nás.

Kam ďalej

null

8 dôvodov

Prečo stavať drevostavbu s RD Rýmařov

null

Krok za krokom

čo všetko musíme urobiť pred a pri stavbe domu

null

Služby pre Vás

O všetko sa postaráme!

null

Dispozičné zmeny zadarmo

Bezplatné úpravy vybraného projektu projektu domu, štúdia a kalkulácia

null

Čím sú naše domy výnimočné

Čo všetko je v cene domu?

null

Individuálny návrh domu

Návrh montovaného domu na mieru podľa vašich požiadaviek