Vybavenie domu na kľúč

Typy vybavenia našich domov na kľúč

Vysoký štandard započítaný už v cene našich domov a dokončenie na kľúč v krátkom čase sú ďalšie výhody, pre ktoré si rýmařovské domy vyberá toľko záujemcov o drevostavby.

najpredávanejší dom vo výbave STANDARD – Nova 101

Vybavenie domu STANDARD

Štandard vybavenia domov od RD Rýmařov je vyšší na aký ste zvyknutí od firiem na Slovensku a poskytuje kvalitné a komfortné bývanie. Vyberáme vždy tie kvalitnejšie a trvácnejšie produkty, pretože sme zodpovední za dom ako celok a tým pádom za všetky prípadné reklámcie.
Subdodávateľmi každého prvku v dome sú overení výrobcovia a väčšina z nich poskytuje aj predĺženú záruku. Pozrite si vybavenie našich domov, ktoré u nás automaticky získavate v cene domu STANDARD.

Vybavenie domu ECONOMY

Hlavnou výhodou vybavenia ECONOMY je základová doska už v cene domu. Inak dom obsahuje kompletné vybavenie STANDARD. Preto je najčastejšou voľbou u našich klientov – získavate tak nielen komplet dom na kľúč, ale aj výhodnú cenu základových dosiek, keďže domy ECONOMY majú “akciové” zvýhodnené ceny.

najžiadanejší dom ECONOMY – so základovou doskou – Largo 98

najžiadanejší dom vo výbave SMART – Kubis 631

Vybavenie domu SMART

Základnou zmenou a výhodou oproti vybaveniu STANDARD je inteligentné ovládanie vykurovania a vetrania domu. Domy sú vykurované elektricky priamym ohrevom a inteligentný systém vďaka “SMART” naprogramovaniu dokáže usporiť aj 30% na vykurovaní domu.

Pozrite si, čo všetko je v štandardnom vybavní nášho domu na kľúč.

Vybavenie domu ROYAL

Výbava ROYAL zodpovedá svojmu názvu, pretože okrem výbavy STANDARD obsahuje drevené okná Uw=0,5, nerezové a sklenné zábradlia, nerezový komín Schiedel, el.sekčnú garážovú bránu, žalúzie, dýhované interiérové dvere, drevené podlahy, inteligentné riadenie domu s webserverom, alarm, vykurovanie tepelným čerpadlom Daikin a kuchynskú linku LAMONT + vstavané spotrebiče, sanitu Villeroy&Boch a Grohe.

Dom Honorius z kategórie ROYAL

Najobľúbenejší dom z rady EASY – Solo 65

Vybavenie domu EASY

Základnou filozofiou tohoto vybavenia je ľahko dostupný dom za výhodnú cenu. Domy môžete mať vo vybavení ECONOMY (ceny v cenníku) teda so základovou doskou, ale môžete si základovú dosku odpočítať a vybrať si aj verziu dokončený holodom. EASY – to je najdostupnejší dom.

Cenník montovaných domov a cenník našich služieb

Pre nás je veľmi dôležité, kto a v akej kvalite pre nás dodáva výrobky a materiály, ktoré sú súčasťou domu. Okrem certifikátov o zdravotnej nezávadnosti a vhodnosti pre drevostavby požadujeme aj množstvo realizácií, resp.skúseností a neposlednom rade aj funkčný záručný a pozáručný servis.

Čo všetko je v cene domu na kľúč?

Každý náš klient si môže zvoliť vybavenie domu podľa vlastného výberu. Aby sme mohli vytvoriť cenník domov, navrhli sme tkzv. STANDARD – štandardné vybavenie domu, ktoré je v cene domu. Náš “štandard” je jeden z najlepších na trhu – pozrite sa čo všetko už máte v cene domu vyhotovenia STANDARD, ECONOMY a SMART.

V nasledujúcom zozname nájdete vybrané služby, kvalitné materiály a prvky výbavy do vášho nového domu. Toto vybavenie je od preverených výrobcov, resp.svetových značiek a je v cene domu – to znamená, že sa nemusíte o nič starať a nič priplácať navyše.

99% na kľúč

Takmer všetci naši zákazníci si objednávajú dom na kľúč. Keď uvidíte ako rýchlo a kvalitne naši chlapi dokončujú domy, nebudete váhať. Šetrite svoj čas a energiu radšej na záhradu, úpravu okolia atď.

80% Eco&Smart

Inteligentné domy sú pre niekoho strašiak, ale rozumne zvolené riadenie vykurovania a vetrania, ktoré dosiahne úspory sa oplatí. A navyše, pripojiť žalúzie, svietidlá či alarm je dnes už hračkou.

80% so ZD v cene

Domy so základovou doskou sa oplatia. Nielen kvôli výhodnej cene. Naši zákazníci si objednávajú základové dosky od nás, pretože majú menej starostí, dom na kľúč a záruku, že základy budú dobre urobené.

Zaujíma vás rozsah vybavenia domu a čo všetko je v cene?

Vybavenie domu podľa vlastného výberu

V dnešnej dobe sú možnosti voľby nadštandardnej výbavy domu prakticky neobmedzené. Dodávateľov vyberáme a odporúčame na základe našich dobrých skúseností s kvalitou ponúkaných výrobkov, ktorá je pre nás prvoradá. Množstvo realizácií (staviame až 500 domov ročne) dokáže spolupracujúce firmy dokonale preveriť a preto vieme, že sa na našich našich partnerov dá spoľahnúť.

Fotogaléria interiérov pri odovzdávaní našich domov klientom. Pozrite si ako odovzdávame domy. Na fotografiách uvidíte už zabudované najzaujímavejšie prvky štandardnej výbavy na kľúč.

Kontaktujte nás, tešíme sa na spoluprácu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 28 + 9 = ?
Enter the equation result to proceed

Napíšte mi, rád vám odpoviem! Som Rýmařovský Václav a mám kontakty na všetkých odborníkov u nás – vo výrobe, na montáži ale aj v projekcii. Viem čo je vo výbave domov a čo sa oplatí si objednať.

Kam ďalej

null

Montované domy

viac ako 40 montovaných domov v ponuke

null

Cenník

cenník montovaných domov

null

Ako staviame?

certifikované materiály, presná výroba a precízna montáž

null

Prečo stavať s nami?

istota, spoľahlivosť a množstvo realizácií